** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.03.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

17 березень 2020 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • 17 березня відбулось засідання президії Сокальської районної ради
 • 17 березня відбулось засідання президії Сокальської районної ради

  17 березня відбулось засідання президії Сокальської районної ради

  17 березня відбулось засідання президії Сокальської районної ради, яке проводив голова райради Микола Пасько. У її роботі взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед та начальник Сокальського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Андрій Мисик. Проведення позачергової сесії було ініційовано через ситуацію, яка склалась із захворюванням на коронавірус. Основна мета  –  виділити кошти з резервного фонду районного бюджету на боротьбу із цим захворюванням.

  В зв’язку із запровадженням карантину, президію розпочали із вимірювання температури. Відповідну процедуру членам президії та запрошеним провела медсестра.

  Далі присутні розглянули два проекти рішень, які виносяться на розгляд 48 позачергової сесії Сокальської районної ради: інформацію щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Сокальського району та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією корона вірусу, про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік. Роман Швед і Галина Леонова доповіли на які потреби пропонується виділити з резервного фонду районного бюджету 880 тис.грн. За їх слоавми, за ці гроші планується придбати медичну апаратуру, засоби захисту. Також передбачені виплати працівникам, які будуть лікувати хворих з підозрою на коронавірус (COVID – 19).

  В ході обговорення депутати цікавились чи готова Сокальська центральна районна лікарня до прийому хворих на коронавірус, де саме будуть розміщені такі пацієнти, чи  передбачена фінансова підтримки з державного бюджету для медичних установ.

  На завершення засідання президії присутні також обговорили черговість розгляду питань порядку денного.

  Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 48 позачергова сесія відбудеться 18 березня 2020 року. Початок о 10 годині.

  На завершення засідання президії присутні також обговорили черговість розгляду питань порядку денного.

  Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 48 позачергова сесія відбудеться 18 березня 2020 року. Початок о 10 годині.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  00:03, 1 жовтня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464