** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.09.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 вересень 2020 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • Відбулась нарада з керівниками закладів освіти
 • Відбулась нарада з керівниками закладів освіти

  Відбулась нарада з керівниками закладів освіти

  24 вересня у сесійному залі Сокальської районної ради відбулась нарада із керівниками закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища, міст Сокальського району. Засідання провів голова Сокальської районної ради Микола Пасько, за участю директора комунальної установи Сокальської райради «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколи Мисака.
  В ході засідання присутні розглянули  чотири питання, серед яких основне – «Про використання коштів залишків освітньої субвенції, що утворилися станом на 01.01.2020 р.»   Доповідав  директор  комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти» Сокальського району Микола Мисак.

  За його даними, загальний залишок  освітньої субвенції станом на  1 січня 2020 року  складав  7 млн. 118 тис. 46 грн.,  в тому числі за 2018 р. – 3 млн. 443 тис. 432 грн. та за 2019 р. – 3 млн. 674 тис. 614 грн.  За рішенням Сокальської районної ради ці кошти було  скеровано на придбання шкільних автобусів – 2 млн. 775 тис. грн., додаткові придбання для Нової Української Школи – 1 млн. 850 тис. грн. впорядкування комп’ютерної мережі – 240 000 грн., ремонтні роботи та придбання 1 млн. 104 тис. 982 грн. Тепер в розпорядження окремих шкіл пропонується скерувати ще  1 млн. 148 тис. 64 грн. Доповідач також назвав напрямки використання залишків освітньої субвенції за 2018-2020 рр. у розрізі кожного навчального закладу. Кожен з присутніх  міг  ознайомитися з вище згаданими цифрами у таблиці, яка була подана у презентації.

  Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, підсумовуючи доповідь керівника Центру з обслуговування закладів освіти, додав: «За останні роки, в матеріально-технічну базу шкіл Сокальського району було вкладено майже 14 млн.грн. Це гроші районного бюджету, місцевих рад та зекономлені кошти освітньої субвенції. Завдяки ефективній роботі «Центру з обслуговування закладів освіти», депутатського корпусу, керівників навчальних закладів ми маємо такий вагомий результат. Окрім того, в наступному бюджетному періоді ми також очікуємо економію освітньої субвенції і ці кошти теж повинні надійти в кожну освітню установу району.»

  Щирі слова подяки депутатському корпусу районної ради, голові райради Миколі Паську та начальнику ЦОЗО Миколі Мисаку висловив окремі директори, за вирішення багаторічних проблем навчальних установ. Йдеться про проведені ремонти покрівель, підлоги, спортзалів тощо.

  Серед цьогорічних масштабних проектів – ремонт покрівель 7 навчальних закладах сіл Перетоки, Завишень, Стаївка, Сілець, смт. Жвирка та в Сокальському ліцей№1 і Сокальській ЗШ №4. Серед них, найбільш складніші, в Сільці та четвертій школі, які передбачали заміну покрівлі з плоскої на шатрову.

  Окрім того, цього року в трьох школах району, Сокальській ЗШ №5, Забузькій та Ванівській відремонтовані спортзали, в Волицькій школі – система опалення, а у навчальних закладав в Карові, Савчині – нові харчоблоки. Також був зроблений ремонт підлоги в освітніх установах Жвирки і Тартакова, фасадів в Княжівському, Лещатівському закладах та ДЮСШ «Соколяни», роздягалень в Сокальській школі №3, замінені димові труби в Хлівчанах та Карові. Таким чином школи Сокальського району оновлюються та модернізуються, створюються необхідні умови для навчання та комфортного перебування дітей у навчальних закладах.

  В ході наради Микола Мисак відповідав на запитання директорів, яких було  чимало. Серед найбільших проблем – робота шкіл в умовах карантину, як  повинен функціонувати освітній заклад, коли в класі захворіла дитина на СОVID-19 або хтось із працівників?  Адже, такі приклади вже є у Сокальських, Стенятинській та Белзькій школах. Що робити, коли кількість хворих на цю недугу,  буде зростати, адже батьки категорично проти закриття  освітніх закладів та переведення дітей на  дистанційну форму навчання.

  У «Різному» директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників   Галина  Гібляк  поінформувала про успіхи учнів та педагогів у різноманітних  Всеукраїнських конкурсах , закликала педагогів брати участь в змаганні «Вчитель року»,  а керівників навчальних установ – в новому конкурсі«Директор року».

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:51, 26 жовтня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464