** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.09.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 вересень 2007 року

Пошук в новинах   

  
влада

У Сокалі відбулось засідання міжвідомчої координайційно-методичної ради з правової освіти населення району. Участь в ньому взяли представники відділу освіти, управління юстиції РДА, громадських організацій Сокальщини та відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Проводив засідання заступник голови Сокальської РАД Степан Крут.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто три питання: «Про результати організації правової освіти в загальноосвітніх навчальних закладах району в І-му півріччі 2007 року», «Про стан злочинності серед неповнолітніх в І-му півріччі», «Про розвиток мережі громадських приймалень для надання юридичної допомоги населенню району».

Розпочала засідання методист відділу освіти Сокальської РДА Галина Гібляк. Вона детально проаналізувала виконання районної програми здійснення правової освіти в школах Сокальського району.

Головне завдяння правової освіти, як вважають сокальські педагоги це - сформувати у дитини повагу до законів. Для цього було розроблено такі основні напрямки навчання учнів: організація цілісної системи правової освіти в школах району, яка реалізується через вивчення предметів.

Окрім уроків, в 12 школах району читаються курси щодо громадянських прав людини, практичного право. Водночас, в навчальних закладах створюються куточки правових знань, де є не лише інформаційний матеріал, а також дошка звернень дитини і скриньки, де учень може написати свої зауваженя чи пропозиції щодо порушення їх прав або жорстокого поводження з ними, є адреса всіх відповідних структур, куди дитина може звернутися за допомогою навіть без відома вчителя. Також при школах району почали діяти правові клуби.

З другого питання доповідала лейтенант міліції, представник відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Ірина Мроць. Вона навела цифри, скільки дітей стоїть на обліку в міліції, скільки умовно засуджених або тих, що знаходяться під вартою, скільки в районі неблагополучних сімей.

Окремо, оперуповноважена відзначила, що їх відділення спільно зі службою у справах неповнолітніх проводять рейди у вечірній час або в часи, коли учні повинні знаходитися в школі, перевіряються підвали, парки, розважальні заклади для виявлення неповнолітніх.

Керівник Сокальського районного управління юстиції Андрій Олесько розповів про те, яку допомогу надають працівники його відділу населенню, а також про діяльність громадської приймальні.

Мар’яна Яремчук - працівник благодійної організації “Карітас Сокаль” розповіла, що їх благодійна організація, спільно з іншими НУО проводила в нашому районі кілька консультацій. Проблеми, з якими зверталися мешканці міста доволі різноманітні і це свідчить, що в нас дуже низька правова культура та рівень правової освіти, особливо серед людей похилого віку, пенсіонерів, безробітних. Тому, на її переконання, створення громадських приймалень та надання юридичної консультації населеню є необхідним.

На завершення засідання заступник голови РДА Степан Крут вніс пропозицію, що аналогічні приймальні потрібно організувати в сільських радах, а особливо це стосується віддаленої сільської місцевості.

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:41, 20 травня 2025 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567