** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.09.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 вересень 2007 року

Пошук в новинах   

  
культура

До дня Успіня Пресвятої Богородиці Анатолій Покотюк створив авторську ікону «Холмська Божа Мати», де вкладено багато світових святих реліквій, з місць, що пов’язані з діяннями цієї Найшановнішої Християнської Святині.

Днями ця ікона побувала у Луцьку, в музеї Волинської ікони. Тут знаходиться чудотворна ікона Холмської Богородиці, яка в процесі реставрації. Ця ікона є пам’яткою візантійського мистецтва ХІ-ХІІ ст., одна з найдавніших ікон України і передана на довічне зберігання Музею. Авторська ікона Анатолія Покотюка, що була прикладена до Чудотворного зображення Холмської Богородиці займе почесне місце у майбутньому Пантеоні Богородиці, що буде створено у м.Сокалі. Чудотворний Образ Холмської Божої Матері, віримо; як і в давні часи, допоможе Україні, що є благословенна Богом.

Інша авторська ікона Анатолія Покотюка «Та, що вертає стріли» (Почаївська Божа Мати), була посвячена в цервках Сокальщини, вручена на благословення автору Міжнародного проекту Академії Фінансового Успіху американцю Роберту Флетчеру та українці Ользі, що поєднали свої дороги на спільне життя і мають намір віддати свої вміння Україні. Хай щастить їм!

Зараз Анатолій Покотюк завершує своє нове творіння – ікону «Почаївська Божа Мати». Ця велична святиня світу і України споконвіку рятувала Україну і весь наш люд. Нова авторська ікона буде посвячена у Почаївській лаврі і стане великою гордістю Музею і Пантеону Богородиці.

Наталія Покотюк,


старший науковий працівник музею «Людина. Земля. Всесвіт»


дописувач
-

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:50, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567