** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.09.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 вересень 2007 року

Пошук в новинах   

  
влада

 

Опалювальний сезон повинен розпочатися 15 жовтня по всіх областях України і він має розпочатись вчасно. На цьому на селекторній нараді, яка відбулась наприкінці минулого тижня, акцентував Віце-прем’єр-міністр з
питань житлово-комунального господарства Володимир Рибак.

 

З боку нашого району в ній взяли участь І-й заступник голови Сокальської РДА Василь Бойко та представники комунальних служб міста. Перш за все віце-прем’єр наголосив на тому, аби керівники комунальних підприємств думали про населення, про комфортні умови проживання для мешканців, а менше про політику і вибори.

На нараді було зазначено, аби усі керівники тепломереж, які знаходяться у Львівській області думали краще про те, як погасити борги, як краще підготуватися до опалювального сезону, а не займатися політикою, чи ще чимось. Займайтеся лише своєю роботою, зазначив Володимир Рибак, адже наша область підготувалася до зими лише на 36,1%, а це нижче середнього рівня по Україні, в той час, коли наприклад, Рівненська, Херсонська 100% підготувалися до опалювального сезону.

 

Що стосується питань водопостачання віце-прем’єр негативно відзначив не лише Львівську область, а і Автономну Республіку Крим, Житомирську та Івано-Франківську області.

 

Володимир Рибак зазначив, що з початку поточного року населення розрахувалося за послуги  теплопостачання на 91,6%, за послуги водопостачання та водовідведення 89,9%, за послуги отримання будинків – 89%. Вище середнього по Україні рівень оплати населення житлово-комунальних послуг спостерігався у 20 регіонах. Найбільший показник розрахунку зафіксований у Львівській та Івано-Франківській області – 102%.

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:25, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567