** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.12.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 грудень 2020 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Відкриття амбулаторії у Волсвині
 • Відкриття амбулаторії у Волсвині

  Для Волсвина – дві гарні новини

  Попередні два дні знакові для Волсвинського старостинського округу Червоноградської територіальної громади. У вівторок на сесії Червоноградської міської ради депутати і міський голова прийняли бюджет, яким передбачили мільйон гривень на ремонт дороги в цьому населеному пункті, а вчора тут відкрили амбулаторію сімейної медицини.
  Волсвинська амбулаторія є 24-ю з числа тих, які відкриті на Львівщині відповідно до державної програми «Розвиток медицини у сільській місцевості», прийнятої у 2017 році. Будівництво тривало два роки. Його вартість – 7,6 мільйона гривень: з державного бюджету було виділено субвенцію 6,8 мільйона гривень, решта – співфінансування місцевих бюджетів. Запрацює амбулаторія після нового року, першу медичну допомогу тут зможуть отримувати більше двох тисяч жителів Волсвина, а також за потреби і сусіднього села Поздимир. В новий заклад шукають лікаря. Працюватиме він у підпорядкуванні «Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда».
  – Відкриття амбулаторії у Волсвині – непересічна подія, сказав Червоноградський міський голова Андрій Залівський. Червоноград не докладав до її будівництва зусиль, але так сталося після виборів, що буде її експлуатувати.
  Завдання надалі – зробити під’їзну дорогу, знайти хорошого лікаря, дооснастити амбулаторію тим, що ще необхідно. Важливо також зацікавити лікаря жити у селі, щоб його жителі могли отримувати допомогу цілодобово. Андрій Залівський побажав, аби нова амбулаторія стала центром профілактики, допомоги і підтримки всіх мешканців села.
  Поблагословив на успішну працю новий медичний зак­лад священник волсвинської церкви Воздвиження Чесного Хреста о. Василь Дубецький. Привітали депутатка Львівської обласної ради Анна Ярмола, директор управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Павло Терех, голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк, і, звичайно, староста Волсвина Віктор Притулко. На відкритті закладу були присутні багато жителів села, які дуже радіють, що матимуть під боком сучасну амбулаторію і можуть розраховувати на якісні медичні послуги.

  Газета "Новини Прибужжя"

  дописувач_
  .

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  14:36, 24 січня 2021 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464