** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.09.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

26 вересень 2007 року

Пошук в новинах   

  
політика

"Часто перешкодою для української незалежності були не чужі армії, а власне взаємознищення"

   Слова Президента України Віктора Ющенка, виголошені на міжпартійному з`їзді Блоку „Наша Україна-Народна Самооборона" і винесені у заголовок, змусили мене взятися за написання цієї статті. Коли аналізуєш українську історію, то чітко бачиш одну трагічну закономірність -століттями національно-демократичні сили вели між собою жорстоку боротьбу і причиною майже всіх наших невдач і поразок були ми самі.

   Дуже гірко осмислювати політичні процеси в Україні в останні роки: так і хочеться закричати: „Українці, чому Вас нічого не вчить історія, чому з трагічною послідовністю робите одні і ті ж помилки?". Ми маємо чудовий приклад у нашій недавній історії - Помаранчеву революцію, під час якої проукраїнські, демократичні сили одним фронтом виступили проти брехні, фальші, мафії у владі і здобули яскраву перемогу, якою пишався кожен українець.

   Але вже під час парламентських виборів 2006 р. приказка „де два українці, там три гетьмани" знову спрацювала на повну силу. Розділившись на багато колон, проукраїнські партії і блоки почали змагатися, хто з них більший патріот, хто більше вболіває за долю України - одночасно обливаючи брудом один одного.

   Фактично протягом виборчої кампанії 2006 р. вони боролися між собою, а не проти Партії регіонів чи інших партій антидемократичного, антиукраїнського спрямування. Я хочу, щоб ви вдумалися у цифри - результат виборів народних депутатів України - 26 березня 2006 р. Український Народний Блок Костенка і Плюща 475636 голосів (1.87%), громадський блок ПОРА-ПРП -372931 (1.47%), блок Юрія Кармазіна - 165820 (0.65%), Всеукраїнське об`єднання „Свобода" - 94747 (0.37%). Отже, 1109135 голосів виборців (4.36%), які вболівають за Україну, не тільки не пішли за призначенням, а ще їх левова частка відійшла до Партії регіонів. А скільки людей не брали участі у виборах, розчарувавшись через взаємопоборювання українських сил. Цих голосів було б достатньо для того, щоб сформувати більшість у парламенті і без Соціалістичної партії, а так українське суспільство побачило і відчуло зраду Мороза і Кінаха, другий прихід на посаду Прем`єр-міністра Януковича, корумповану Верховну Раду, повернення мафіозних кланів у владу. Це була поразка всіх наших сил і тих, що пройшли до парламенту, і тих, що не пройшли. Це була, в першу чергу поразка української демократії, українських національних інтересів.

   Завдяки відповідальному лідерові нації — Президенту України Віктору Ющенку, який розпустив Верховну „зраду", ми знову отримали шанс обрати дійсно український парламент і побудувати міцну, заможну й успішну державу.

   Оптимальним кроком для перемоги могло стати утворення мегаблоку - „Наша Україна - Народна Самооборона" і БЮТ.

   Однак, не вийшло – Юлія Тимошенко відмовилася і вирішила йти самостійно. Разом з тим ми маємо чудовий шанс З0 вересня 2007 р. вперше в історії України сформувати українську більшість у Верховній Раді. В першу чергу, тому, що Віктору Ющенку вдалося подолати гетьманщину і об`єднати 9   демократичних сил у єдиний блок. Блок складають впливові українські партії, кожна з яких зробила свій вагомий внесок в історії України.

   По-друге, важливо, що „Наша Україна - Народна Самооборона" і БЮТ вже зараз підписали угоду про співпрацю і чітко визначили свої дії після парламентської виборчої кампанії і на час виборів Президента.

   Мене, як людину, яка вболіває за долю України, болить і тривожить позиція ВО "Свободи". Називаючи себе єдиними патріотами - націоналістами, „Свобода" вістр`я своєї критики   направила проти тих, хто підтримує Президента. Невже це єдиний засіб проходження у Верховну Раду? А тому повністю підтримую слова багаторічного політв`язня Марії Петрощук і з її відкритого листа до лідера „Свободи" О. Тягнибока: „Браво, пане Олеже! Чи чуєте Ви, як аплодують Вам вітренки, симоненки, морозівці і януковичі? На жаль, це гірка правда. І заперечити Ті Ви не можете". Шановні земляки, жителі Сокальщини, на виборах З0 вересня вирішується доля України на довгу перспективу, перед нацією стоїть головна дилема - бути чи не бути.

   „Наша Україна - Народна Самооборона" - це єдина сила, яка за короткий час очистилася і оновила свій виборчий список на 60%, сила, яка, відкинувши амбіції лідерів різних партій, об`єдналася навколо Президента України В. Ющенка, сила, яку очолюють молоді успішні лідери, патріоти України.

Закликаю всіх обов`язково прийти З0 вересня на виборчі дільниці, бо втрачений голос - на руку противників України, добре зважте свій вибір. Не вірте зливі обіцянок, марнослів`ю. Віддайте голос за щасливе майбутнє для себе, своїх дітей та внуків.

  

Юлій ЛУКОМСЬКИЙ.    м. Сокаль,   `На правах політичної реклами.
25 вересня 2007р

Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:20, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567