** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.09.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

29 вересень 2007 року

Пошук в новинах   

  
освіта

Свято осінньої краси

       10 вересня в фойє Сокальської школи №4 відбулась районна виставка - огляд «Квітковий вернісаж-2007». Школу заполонили яскраві барви осінніх квітів у композиціях, виконаних руками учнів - юннатів та гуртківців багатьох шкіл району.
       Композиції з живих квітів, сухоцвіту, осінніх фруктів та овочів змагались у номінаціях: «Аранжування», «Флористика», «Кращий вирощений вазон». А в актовому залі, на сцені, діти демонстрували свою майстерність у виконанні авторського вірша та пісні про квіти. Також на конкурс були представлені цікаві світлини зелених куточків.
       Переможці районного конкурсу взяли участь в обласній виставці, яка проходила 13 вересня на базі обласного еколого-натуралістичного центру (м. Львів, вул. І. Франка, 133). Ця виставка буде діяти протягом тижня і бажаючі можуть ознайомитись із кращими зразками поєднання фантазії та краси осінніх квітів.
       Повернулись із конкурсу наші діти з багатим «врожаєм»:
       • Ольга Руда - учениця 7 класу НВК «СЗШ-ліцей» м. Великі Мости перемогла в конкурсі на кращий авторський вірш про квіти, ліричний вірш «Мальви» слухали журі та учасники конкурсу, затамувавши подих.
       Робота Романа Іванця - учня 11 класу СЗШ І-ІІІ ступенів с. Волиця одержала найвищу оцінку у номінації на кращу роботу в озелененні школи.
       Також і місце зайняв проект озеленення позашкільного закладу, розроблений Василем Бобешко, гуртківцем Сокальського БУТ. Почесне II місце у номінації на краще виконання пісні про квіти зайняв дует учнів 6-Б класу СЗШ І-ІІІ ступенів №3 м. Сокаля Станіслава Андрусіва та Поліни Гелик. Пісні «Ромашка» (слова і музика Поліни Гелик), в розповідається про красу і цілющі властивості цієї квітки, довго аплодував зал.
       •    II місце у номінації на кращий вирощений вазон зайняла робота, вирощена у стилі бансай Христиною Божик - членом гуртка «Юні друзі природи» Великомостівського УТД.
       •    У номінації на кращу роботу з флористики компетентне журі відзначило роботу учениці 7 класу СЗШ І-ІІІ ступенів с. Поториця Анни Медвідь, яка називалась «Краса і осінь». Вона зайняла почесне III місце.
       Щиро вітаємо цих дітей, вони справжня гордість нашого району! Велика подяка вчителям-наставникам, які зуміли вміло розвинути і спрямувати здібності учнів! Адже формувати духовний світ, естетичні смаки дітей в поєднанні з природою, є пріоритетним завданням сучасної екологічної освіти.

       
       Олена БАТІГ, вчитель біології СЗШ І-ІІІ ст.
       с. Поториця, керівник школи юних біологів Сокальської МАЙ.
28 вересня 2007р.

 

Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:09, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567