** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.01.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 січень 2008 року

Пошук в новинах   

  
влада

21 січня голова Сокальської райдержадміністрації О.Кінах провів нараду по питанню діяльності ДП “Датський текстиль”. У ній взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.Бойко, голова районної ради О.Солодяк, його заступник В.Панченко, Сокальський міський голова П.Савчук, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ М.Баралус, головний санітарний лікар І.Мельник, технічний директор ДП “Датський текстиль” М.Королишин, голова Ради трудового колективу ДП “Датський текстиль” Б.Свистун, представники відділу екологічного контролю, відділу з питань надзвичайних ситуацій та інші.


Розглядалися питання: про усунення ряду недоліків, порушень та відхилень від вимог нормативних документів, а також погодженої проектної документації, які необхідно усунути до пред’явлення об’єкта державній приймальній комісії ; про усунення недоліків та зауважень по лінії пожежної безпеки.


Було вирішено: виконати роботи по зовнішньому оздобленню фасадів будівлі до проекту до 05.02. 2008 року із внесенням змін до проекту; завершити внутрішні оздоблювальні роботи, побудувати внутрішню стіну, перегородку у приміщенні, відповідно до вимог проектної документації до 20.02. 2008 року; до 20.02.2008 року усунути всі недоліки по лінії пожежної безпеки.


РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:00, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464