** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.04.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 квітень 2008 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

4 квітня в Сокальській районній раді відбулася зустріч інвалідів району з місцевою владою. У ній взяли участь голова районної ради О.Солодяк, заступник голови райдержадміністрації М.Христинич, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв”язків з ЗМІ та громадськими організаціями  Л.Луців, голова районної Асоціації інвалідів Н.Сєргєєва, голова Клубу молодих неповносправних О.Кононова, представники районної організації Червоного Хреста, Агенції регіонального розвитку, РЦСССДМ.


Обговорювалося питання щодо подальшої діяльності Клубу молодих неповносправних "Від серця до серця" та відкриття навчально-реабілітаційного Центру для молодих інвалідів району. Клуб молодих неповносправних був створений в районі в червні 2007 року в рамках Програми "Розвиток громадянського суспільства в Україні", яка здійснюється Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Творчим центром "КАУНТЕРПАРТ" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. В ході зустрічі були оголошені результати соціологічного опитування, яке проводили члени Клубу з серпня 2007 по березень 2008 року.


Було опитано 143 неповносправних молодих особи, які найчастіше стикаються з наступними проблемами: 45 – погані дороги, тротуари, відсутність пандусів; 64 – працевлаштування; 91 – самотність; 57 – матеріальне забезпечення.


РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:49, 18 вересня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464