** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.04.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

24 квітень 2008 року

Пошук в новинах   

  
влада

23 квітня відбулась ХІІІ сесія Сокальської міської ради. Присутні 23 депутати.  На порядку денному були такі питання :

1. Про затвердження Статутів ясел-садків (доповідали: міський голова П.Савчук, спеціаліст І категорії Х.Чернявська, та голова депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров"я  та спорту – В.Михайлевич).

2. Про збільшення батьківської плати за харчування в яслах-садках з 1 травня 2008 року.

3. Про затвердження пропозицій  МКП "Сокальтеплокомуненерго" по оптимізації схеми розвитку системи теплопостачання в м. Сокалі у 2008році. (доповідав директор МКП "Сокальтеплокомуненерго"- В.Кіпень).

4.Земельні питання.

5. Про ліквідацію КП " Сокальбудінвест" Сокальської міської ради, та звіт директора підприємства В.Машталера.

Після заслуховування доповідачів та обговорень депутатами міської ради було прийнято такі рішення:

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи пропозиції депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров"я  та спорту.

-Збільшити розмір батьківської плати за харчування дітей в яслах-садках з доведенням суми до 3грн.50коп. з 1 травня 2008року.

-Звернутися з листом до депутатів вищих рівнів про збільшення розміру коштів на харчування з місцевого бюджету до 4 грн. 50 коп. при коригуванні бюджету 2008 року та плануванні його на 2009 рік.

Заслухавши інформацію директора КП "Сокальтеплокомуненерго" В.Кіпеня, враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного розвитку:

-Затвердити пропозиції по оптимізації схеми розвитку системи теплопостачання в м.Сокалі 2008 року.

-Рекомендувати мешканцям будинків де є невід"єднані 1-2 квартири на стояку, звертатися із заявами в комісію при міській раді по встановленню індивідуального опалення.

-КП "Сокальтеплокомуненерго" протягом І півріччя 2008 року. Розробити перспертивний план розвитку системи теплопостачання на 2008-2010 роки з урахуванням проведеного енергоаудиту відповідно до Закону України " Про теплопостачання".

-КП "Сокальтеплокомуненерго" зробити моніторинг доцільності відключення окремих будинків, квартир, організацій, в т.ч. б"юджетних від центрального опалення.

-Розробити заходи про подачу підприємством гарячої води цілодобово. Розробити чіткі правила щодо відключення від загальної мережі теплопостачання та перехід на індивідуальне опалення.

Щодо питання про ліквідацію КП " Сокальбудінвест" Сокальської міської ради, то депутатами було прийняте рішення про створення ліквідаційної комісії докладного вивчення питання, визначення терміну ліквідації підприємства із подальшим інформуванням депутатів про рішення і виконання комісії на наступній сесії міської ради, засідання якої заплановано на другу половину травня.

РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:36, 5 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464