** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.04.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 квітень 2008 року

Пошук в новинах   

  
Парафіяльне життя

 • Ікона зняття з хреста померлого Христа.
 • Ікона зняття з хреста померлого Христа.
  «Тебе, що світлом, немов ризою, зодягаєшся, зняв Йосиф з Никодимом, бачивши мертвого, нагого, непохованого, ревним пла¬чем заплакали і, ридаючи, промовили: "Ох горе, наш найсолодший Ісусе! Побачивши Тебе на хресті повислого, сонце негайно мороком покрилося і земля зо страху задрижала й церковна заслона роздер¬лася. А тепер бачу Тебе, що задля мене сам пішов на смерть. Як же ж поховаю Тебе, мій Боже? Або якою плащаницею обгорну? Якими руками діткнуся Твого нетлінного Тіла? Або яку пісню заспіваю при Твоїй смерті, Щедрий? Величаю Твої страсті, піснями славлю Твоє погребення з воскресенням, і кличу: "Господи, слава Тобі".» (Надгробна стихира при покладанні Плащаниці)


  Сьогодні 25 квітня згідно з традицією нашої Церкви по всіх  храмах проходить обряд виставлення плащаниці. Ранішні  Богослуження у катедральному храмі св. ап. Петра і Павла, розпочались Царськими Часами.

 • Свята Плащаниця
 • Свята Плащаниця
 • Свята Плащаниця
 • Свята Плащаниця
  Обряд виносу й покладення плащаниці відбувся на вечірні Великої п’ятниці , під час співу стихири на стиховні, був обхід довкола церкви з плащаницею, яку несли катедральні священики, в оточені старших парафіян із запаленими свічками. Після обходу плащаницю покладено на приготований стіл, посередині храму, де перебуватиме до початку недільних Богослужінь. В часі трикратного співу «Благообразний Йосиф …» усі на колінах приступали до святої плащаниці, побожно її цілуючи. Божий гріб прикрашено квітами та лампадами,біля нього виставлена почесна варта.
 • Свята Плащаниця
 • Свята Плащаниця


  Постійні потоки людей до гробу Господнього, засвідчують, що вшанування плащаниці через поцілунок, є для наших вірних глибоким  духовним переживанням і нагодою відновити свою віру, і любов до Ісуса Христа, що задля нашого спасіння, прийняв смерть на хресті.


  свящ. Ярослав Валюх

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  23:26, 16 вересня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464