** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.04.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 квітень 2008 року

Пошук в новинах   

  
влада

24 квітня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко провів засідання колегії райдержадміністрації з наступним порядком денним: Про роботу виконкому Савчинської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади; про виконання Національної програми від 05.02.2002р."Про боротьбу з туберкульозом" та розпорядження голови Львівської ОДА від 16 листопада 2007 року № 1205 "Про затвердження заходів щодо реалізації у 2008 році загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз".


Як зазначив на колегії заступник головного лікаря району Я.Вітик, протягом І кварталу 2008 року в районі пройшли флюрографічне обстеження 3 968 осіб ( за аналогічний період минулого року – 2 546). Виявлено 10 осіб з активною формою туберкульозу (минулого року за цей період виявлено 8 таких хворих). Причини зростання захворюваності: зубожіння населення; міграційні процеси; незадовільний матеріально-технічний стан туберкульозного відділення, де рентгенапарат працює 40 років; соціальна незахищеність працівників цього відділення.


Незважаючи на труднощі, цього року в Сокальській ЦРЛ завершено ремонт рентгенкабінету, відкрито кабінет з дослідження баканалізів, в районі почали діяти 6 пунктів прийому цих аналізів. За І квартал 2008 року в медикам району на медикаменти було виділено з державного бюджету 36 тис. грн., а з місцевого лише 10 тис. грн., що катастрофічно мало.


Колегія вирішила: у ІІІ кварталі ввести в дію очисні споруди в туберкульозному відділенні ЦРЛ; до кінці року відкрити кабінет контрольованого лікування хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі; звернутися до головного управління охорони здоров"я ЛОДА з проханням направляти на роботу в Сокальський район лікарів-фтізіатрів; звернутися до Міністерства охорони здоров"я України з пропозицією відкрити в районі туберкульозне відділення закритого типу.

РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:20, 22 серпня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464