** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.05.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

20 травень 2008 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

НЕХАЙ ВИНУВАТЕЦЬ ВІДПОВІСТЬЗвертається до Вас учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Григорій Федорович Ділай. На початку травня цього року на автобусній зупинці у Сокалі я підійшов до водія маршрутного таксі ВС 54-73 і попросив довезти мене до Жвирки. Згідно з існуючим законодавством я маю право на безоплатний проїзд, бо є учасником ліквідації техногенної катастрофи (маю відповідне посвідчення: серія А №019611). У салоні в цей час пільговиків не було, але водій маршрутного таксі грубо відмовив мені і виштовхав з салону, навздогін обливаючи нецензурною лайкою. Викрикував і вимагав, щоб я заплатив за проїзд, мовляв, таких Вас багато. Мені довелося заплатити одну гривню. Уявіть собі, наскільки прикро і незручно мені було перед очевидцями цього конфлікту.


А свідками були п. Ярослав Григорович Сенчина, який проживає по вул. Івасюка, Іван Ярославович Ранця, також проживає в селищі Жвирка, вул. Вокзальна.


Правом на безоплатний проїзд я не скористався, але зіткнувся з такою нечуваною зневагою, що це вразило не лише мене, а й усіх людей, які були в салоні, і вони почали заступатися за мене. В зв`язку з тим я хочу звернутися з позовною заявою до суду на водія-грубіяна, аби з нього вирахували не гривню, а значно більшу суму за ті моральні страждання, які завдано мені того травневого дня.


В редакцію пишу і сподіваюся, що такі випадки не повинні залишатися поза увагою громади. А самі журналісти також повинні належним чином відреагувати, на те і є свобода слова. Тим паче, що за кожне слово я відповідаю. Я назву точну дату, коли їхав, і навіть годину відправлення маршрутки. Отож, з`ясувати хто був за кермом - неважко.З повагою Григорій ДІЛАЙ, пенсіонер


16 травня 2008 року


Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:25, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464