** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.05.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

19 травень 2008 року

Пошук в новинах   

  
культура

«Мамині зіроньки»- в яблуневому цвіті
Два дні в Сокалі було справжнє свято: на XIV Міжрегіональний фестиваль дитячої пісенної творчості «Мамині зіроньки-2008» приїхали юні співаки з Луцька і Городка, Володимир-Волинська і Червонограда, Нововолинська і Жовкви, Луганщини і Рава-Руської... Усі конкурсанти - від малого до великого славили у піснях Матір - рідну неньку, Божу Матір, Україну.


...Від сцени не можна було відвести очей: ніжно-рожевий яблуневий цвіт, яскрава зелень символізували співочу юнь, яка розкривала перед глядачами свої таланти. Чотирнадцятий раз у місті над Бугом засяяли «Мамині зіроньки». Настоятель храму св. ап. Петра і Павла Ярослав Кащук благословив учасників конкурсу на славу Матері Божої і всіх земних матерів. Фестиваль уже давно став визначним явищем у культурно-мистецькому житті регіону. Привітати його учасників прийшли т. в. о. голови райдержадміністрації Ігор Бережницький, голова районної ради Олег Солодяк, сокальський міський голова Петро Савчук, заступник голови РДА Марія Христинич, начальник управління культури і туризму Лариса Фарин... Ведуча Олена Саганська ледь встигала надавати слово всім бажаючим виступити.


З сорока чотирьох конкурсантів - третина була з Сокальщини. І як підкреслила голова журі фестивалю професор, декан Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка Марія Макара, сокальчани мали великий потенціал. Гран-прі отримала сокальчанка Лариса Адаменко за прекрасно виконані пісні «Умираю, моя мати» та «Квітка-душа». Другу премію присудили Тетяні Ничай із Завишні (молодша група) та Михайлу Олексину із Сокаля (середня); третю – Андрію Рачинському з Великих Мостів (молодша група) і Теодору Янику з Сокаля (середня). Як завжди відзначились наші сусіди - волиняни: першу премію отримали Аліна Барановська з Луцька (молодша група) та Ольга Орищук з Нововолинська (старша).  Переможцям вручили дипломи і подарунки.Ярослав КАЩУК, настоятель храму св. ап. Петра і Павла:


-    Творчість наших дітей присвячена Матері - земній і Божій, неньці-Україні. Тож нехай це свято ніколи не згасає, нехай на небі спалахує яскраве сузір`я зірок. Успіхів Вам, дорогі діти, на потіху матерям, во славу Божу.Марія МАКАРА, голова журі:


-    Дуже приємно, що фестиваль - україномовний. Вже декілька років приїжджаю до Вас і бачу творчий ріст дітей. Добре, що вони співають акапельно. Це дуже важливо, адже фонограмою можна заглушити голос. Вже пора, щоб фестиваль набрав іншого, вагомішого статусу. Бажаю йому і далі розвиватися, даючи дорогу в життя юним талантам. А їх багато, адже наш край дуже співучий. Свідченням цьому є та кількість дітей, які стали дипломантами фестивалю.Марія ХРИСТИНИЧ, заступник голови РДА, депутат обласної ради:


-    XIV Міжрегіональний фестиваль дитячої пісенної творчості витканий з любові, добра, пісень про матерів. Ми бачили, як хвилювалися і діти, і їх батьки. Але свято вдалося. Спасибі їм і всім тим, хто доклав зусиль для його організації. Нехай кожна дитина буде зіронькою для матері і світить їй усе життя.ОСТАП, поет, композитор, співак та шоумен:


-    Я вперше у Вас. Але відтепер моє серце лишається у Сокалі. Прекрасний фестиваль, стільки зірок! Вже готових вийти на сцену і не тільки заспівати, а показати справжнє шоу. Нехай їм щастить у житті.Петро САВЧУК, сокальський міський голова:


- Цього року, як і в минулі, наше місто радо зустріло учасників пісенного фестивалю. Вже вкотрий раз ми побачили, як у нас багато талановитих дітей. Мабуть, хтось із них пов`яже свою долю зі сценою і згадає, як починав свій шлях з «Маминих зіроньок». Бажаю всім успіху.


...Майже три години тривав гала-концерт. Публіка підтримувала юних співаків гарячими оплесками. Миготіла світломузика. Юні співаки викладались на всі сто. Із зали лунали вигуки «браво».Валентина БЛУДОВА.


       16 травня 2008 року
Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:52, 6 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464