** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.05.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 травень 2008 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

У якій країні ми живемо? Прикро про це запитувати, але хочеться не те що делікатно запитати, а інколи и по столу кулаком гримнути. Особливо, коли потрапляєш на прийом у кабінети чиновників. Сидять пани і підпанки, зали займають, що у міністрів, і зарплати від держави одержують чималі. Здавалося б, мусять у поті чола працювати і, головне - дбати про інтереси людей. Неспроста ж Президент вимагає від них три якості, так звані три «П» - порядність, професійність, патріотизм. Але Ющенко далеко, а у Сокалі, схоже, свої кадри, свої порядки. Хто хоч раз переступав кабінет начальника, мабуть, виніс такі ж гіркі враження, як і я. Принаймні, про стиль керівництва директора КП «Сокальтеплокомуненерго», особисто я нічого доброго не чув. А нещодавно зайвий раз переконався в цьому. Справа в тім, що мій батько важкохворий, переніс три інсульти. Уявіть собі, наскільки складно доглядати таку немічну людину. Ми з братом за всяку ціну вирішили створити для тата елементарно зручні умови проживання. Головне, щоб завжди в квартирі була гаряча вода і тепло. Звісно, для цього треба зробити індивідуальне опалення. Я звернувся в міську раду і голова Петро Савчук вислухав мене з розумінням, навіть підтримав, мовляв, батьки - це святе. У КП «Сокальжитло-комунсервіс» дали мені так званий «бігунець» (вдумайтеся, як виразно охрестили люди отой папірець - бігунець!). Й справді, находитися і набігатися треба ого-го як, аби зібрати всі дозволи, всі підписи начальників.


Один відповідає за воду, інші - за газ, тепло... Комунальники порадили спочатку взяти технічні умови в конторі «Теплокомуненерго», а тут мене прийняли так, що надовго запам`ятаю... До речі, це було на третій день Великодніх свят. Кажуть, у ці дні годиться вислухати і допомогти кожному, хто б не звернувся. Але керівник п. Кіпень (переконаний, що він не відповідає трьом «П»), почувши з чим я прийшов, аж змінився на обличчі. Звинуватив мене в брехні, мовляв, спекулюю довідкою про хворобу батька і матиму великий гріх. Уявіть собі, що робилося мені в душі - і без цього біль душить, бо батько у важкому стані, ремонт в квартирі треба терміново робити, ще й на все заробити, бо гроші з неба не падають. До речі на роботу доїжджаю у Львів, Київ... А тут чиновник безпідставно тебе звинувачує... За таке б`ють по фізіономії, а я стримався, бо був третій день свят.


Не я, а він матиме гріх! Мій батько дійсно хворий, а п. Кіпень в приймальні, в присутності секретарки і ще однієї особи (можливо, це теж працівниця «Теплокомуненерго») безапеляційно звинуватив мене в афері. Така особа не повинна працювати з людьми. Мож¬ливо, він інженер хороший і на техніці знається, тож нехай працює із машинами, але до людей його не треба підпускати.


Зіткнувшись з хамством і безконечною біганиною, дійшов висновку і думаю не я один такий - треба негайно об`єднати три служби в єдину: «Теплокомуненерго», «Водоканал» і «Житлокомунсервіс». Цю справу слід розпочати і довести до пуття! Бо раз по раз виникають у людей життєві проблеми, і вони вимушені носитися з «бігунцями» з одного кінця Сокаля в інший. З ким не траплялося: в помешканні холодно і немає гарячої води, то йдуть сокальці з`ясову¬вати причини, а їх футболять з «Водоканалу» у «Теплокомуненерго», «Житлокомунсервіс» чи навпаки. Люди не розуміють хто і за що відповідає, кому яка труба належить. Але повернемося до конкретного - сокальці, напевно, пам`ятають, як колись п. Нетребчук відав житлокомунальною службою мікрорайону хіміків, і до нього усі йшли з різними питаннями, які стосувалися водопостачання, котелень, усіляких ремонтів. Була одна бухгалтерія, один персональний водій і один офіс, і порядок був. Вважаю, що варто повернутися до цього, а на зекономлені кошти закупити хорошу сучасну техніку, інструменти, матеріали. Адже тепер контор багато, а толку мало. Якщо ж буде один керівник, одна бухгалтерія, то уже на цьому вийде чимала економія, що без сумніву, позначиться позитивно на собівартості послуг.


Це актуальне питання мусять взяти під строгий контроль депутати місцевих рад, адже для цього їх і обирали люди, вони мусять відстоювати інтереси громади.Василь ГРУШЕЦЬКИЙ, м. Сокаль.


27 травня 2008 рГазета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:49, 6 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464