** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.05.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 травень 2008 року

Пошук в новинах   

  
влада

26 травня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду з керівниками управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, ряду підприємств та організацій району.

Розглядалися питання: про виконання районного бюджету; про підсумки святкування у м.Сокалі Дня міста; про ремонт доріг району та мосту через р.Західний Буг; про погашення заборгованості з виплати заробітної плати; про стан профілактики злочинності та розкриття злочинів в районі; тощо.

Як зазначив на нараді заступник начальника ДПІ П.Шпряха, із запланованих 12978 тис.грн. до бюджету надійшло 4291 тис.грн. (33,1%). 1,5 млн.грн  поступило протягом останніх двох  тижнів, з них 1,2 млн.грн. ПДВ по ДВАТ «Шахта «Надія»», решта дрібні платежі. в районі є 5 основних бюджетоутворюючих підприємств: ДП «Львіввугілля»; ДВАТ «Шахта «Надія»»; Борокський спиртзавод; ТзОВ «Вемо»; КП «Сокальтеплокомуненерго». Частка ДП «Львіввугілля» та ДВАТ «Шахта «Надія»» складає близько 73%. За 4 місяці до бюджету було сплачено: ДП «Львіввугілля» -- 8107 тис.грн. (46%); ДВАТ «Шахта «Надія» -- 4700 тис.грн. (26,9%); ТзОВ «Вемо» -- 381 тис.грн. (2,16%); Борокським спиртзаводом – 351 тис.грн. (1,99%); КП «Сокальтеплокомуненерго» -- 286 тис.грн. (1,5%). 

Що стосується ремонту мосту, то, за повідомленням начальника "Райавтодору" В.Квартирука, вже підготовлений зведений кошторис на 305.7 тис.грн., погоджено об»єми робіт, до робіт приступили, завезено фрези, є асфальтоукладчик і каток. Коштів достатньо.

Проводиться ямковий ремонт вулиці Української в м.Сокалі. Розпочали поточний ремонт дороги Ульвівок-Теляж.

РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:10, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464