Сокаль і Сокальщина : новини ::28.05.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 травень 2008 року

Пошук в новинах

суспільство

Як повідомив радіо «Сокаль» президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості Володимир Войтюк, напередодні цього етапу на перемогу у чемпіонаті, претендували дві команди - триразовий чемпіон Сокальського району команда зі Жвирки-“1715” та чемпіон Сокальського району з “Брейн-рингу” команда “Деміурги”. Нагадаю, що у першому та другому етапах, перемагала команда “1715”, а на третьому–четвертому – «Деміурги”. Проте команда “1715”, жодного разу не вилітала з призової трійки, завдяки цьому на останньому етапі її влаштовувало місце не нижче четвертого.

Змагання проходили у дуже напруженій боротьбі: в кожному з турів перемагала інша команда. Завдяки перемозі в останньому турі, Кубок ”ПриватБанку”, здобули “Деміурги” (капітан Микола Сідельник). Другою стала ”Легенда” з Радехова (капітан Андрій Наконечний). І замкнула призову трійку команда “1715” (капітан Тарас Малюх).

Отже, за підсумками п’яти етапів переможцем V-го Дорослого чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?” стала команда зі Жвирки-“1715”, яка завдяки стабільності результатів, зуміла набрати 114 балів. Таким чином жвирківська команда стала чотириразовим володарем цього почесного титулу. Отже, повідомляємо склад переможців: Тарас Малюх (капітан), Григорій Малюх, Олександр Шутовський, Лідія Шутовська, Володимир Гарвона, Володимир Трохімчук. До речі цій команді, належить своєрідний рекорд – у жодній з 21-єї гри, які зіграла ця команда у чемпіонатах Сокальщини, вона жодного разу не вилітала з призової трійки.

Віце-чемпіоном стали “Деміурги”, які набрали 109 балів. Ця команда, завершила сезон фантастичним спуртом з трьох перемог поспіль, проте провалені два перших етапи не дали їм зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Сподіваємось, що вже наступного сезону їм таки вдасться досягти бажаного. “Бронзовим” призером Чемпіонату стали “Чемпіони” (капітан Олександр Хлєвной) у них – 99 рейтингових балів.

Паралельно в рамках цього чемпіонату пройшов V Вчительський чемпіонат Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”. Впевнену перемогу у ньому здобули педагоги з Великих Мостів – команда “Пошук” (капітан Юрій Кірик). ”Срібло” у педагогів Сокальської СЗШ №5 в команди “Вікторія”, і замкнула трійку призерів збірна вчителів Сокальської ССЗШ №3-“Любисток” (капітан Володимир Павлюк).

Організаторами V-го Дорослого чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”, виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації. Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам турніру- Червоноградській філії КБ “Приватбанк”, диско-клубу “Вікторія”, фірмі “Ніка”, ТзОВ “Рінг”, піццерії “Фігаро”, завдяки яким усі призери були нагороджені цінними призами. Також подяка, висловлюється, інформаційним партнерам інтелектуальних ігор на теренах Сокальщини: ТРК “Сокаль”, газеті “Панорама”, часописам “Голос з-над Бугу” та “Храм серця”.