** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.06.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

5 червень 2008 року

Пошук в новинах   

  
влада

4 червня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду з керівниками гуманітарної сфери району. У ній взяли участь заступники голови райдержадміністрації В.Бойко, М.Христинич, С.Крут, заступник голови районної ради М.Поліщук, головний лікар району А.Каліщук, начальник відділу освіти Р.Монастирський, начальник відділу культури та туризму Л.Фарин, начальник управління економіки Н.Лагода та інші.Розглядалося питання затвердження та виконання Програми соціально-економічного розвитку Сокальського району на 2008 рік, яке винесено на затвердження сесії районної ради 12 червня. Як наголосив І.Бережницький, необхідно проаналізувати реальність виконання наміченого до 2009 року, та визначити об`єкти, які є стратегічними для району і напрямки, по яких буде вестися подальша робота. Основними стратегічними напрямками для району в галузі освіти на 2008 рік стануть наступні: завершення будівництва Пристанської школи; визначення з недобудованою Тяглівською школою (демонтаж чи консервація); забезпечення функціонування до кінця року їдальні, туалету і, в перспективі, спортзалу в Переспівській школі; включення будівництва школи в с.Глухів в перелік об`єктів на 2009 рік, що будуть фінансуватися за бюджетні кошти, а в 2008 році підготувати проектно-кошторисну документацію; розпочати будівництво Лещатівської школи; облаштування на належному рівні шкільних спортивних майданчиків.


Проблемними питаннями для галузі культури на 2008 рік є: ремонт дахів (районного відділу культури, бібліотеки для дорослих ім..Бобинського, дитячої бібліотеки в м.Сокалі, народних домів сіл Хлівчани, Тудорковичі, Варяж), перекриття даху кінотеатру «Мир»; визначення власника кінотеатру «Мир»; об`єкти незавершеного будівництва народні доми сіл Волиця і Лучиці; незабезпечення книжковим фондом.


РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:15, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567