** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.06.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 червень 2008 року

Пошук в новинах   

  
влада

4 червня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду по питанню реорганізації житлово-комунального господарства району. У ній взяли участь заступники голови райдержадміністрації В.Бойко, М.Христинич, С.Крут, начальник управління економіки Н.Лагода, Сокальський міський голова П.Савчук, Угнівський міський голова М.Осміловський, Белзький міський голова І.Калиш, Великомостіський міський голова Н.Домашовець, Жвирківський селищний голова Н.Іванойко, директор МКП "Сокальтеплокомуненерго" В.Кіпень, директор МКП "Сокальводоканал" А.Жовнерович, керівники житлово-комунальних господарств міст району.


За підсумками наради було прийняте рішення: директору МКП "Сокальтеплокомуненерго" до 9.06.08 р. підготувати інформацію по питанню переведення багатоповерхових будинків Сокаля на автономне опалення; міським, селищному голові та керівникам міських ЖКГ до 09.06.2008 р. подати в райдержадміністрацію інформацію про проблемні питання ЖКГ, які необхідно першочергово вирішити у 2008 році, вказати орієнтовну вартість робіт; розробити районну програму поводження з твердими побутовими відходами на період 2008-2015 років.


РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:57, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567