** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 червень 2006 року

Пошук в новинах   

культура

Танцювальна феєрія

31 травня в РБК м. Сокаля відбувся творчий звіт хореографічного відділення Сокальської дитячої школи мистецтв ім. В.Матюка.

Яскраві кольорові барви костюмів, чудове виконання, майстерність юних виконавців полонила серця глядачів. Захоплено всі учасники дійства виконували різноманітні за характером танці.

Серед них були: народні танці «Гуцулія», «Українська полька», «Український жартівливий танок», класичні танці «Весняна феєрія», «Ласунчик», сучасні танці, сюжетні танці «Сонечко», «Вовк і троє козенят», «Білосніжка і семеро

гномів», «Кошенята» та інші. В концерті прийняли участь всі учні хореографічного відділення.

Чудову постановку танців зробили викладачі хореографічного відділення Оксана Марущак, та Марія Кащук.

В концерті теж були представлені солісти –вокалісти Теодор Яник, Катерина Косецька, Дмитро Лилик. Вони виконували твори композиторів Ольги Пенюк та Олеся Коляди.

 

^

дописувач
-

культура

1 червня в Органному залі м. Львова відбувся обласний фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі». Організатори конкурсу - Львівський відділ Союзу Українок. В конкурсі приймали участь солісти – вокалісти в двох вікових категоріях та були представлені поетичні твори обдарованих дітей. На конкурсі були представлені всі райони області. Успішно виступили на конкурсі і юні сокальчани (поети та вокалісти).

За поетичні твори було відзначено Наталю Кічун з с.Муроване, яка здобула Диплом 3 ступеня. Дипломантами стали Ігор Сумбаєв та Павло Осос.

У вокальному конкурсі перемогу здобули Станіслав Андрусів (Диплом 1ступеня), Мигаль Орися (Диплом 2 ступеня ), Косецька Катерина (Диплом 3 ступеня), Михайлюк Ганна (Диплом), Дмитрів Богдан (подяка).

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:21, 23 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567