** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.08.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 серпень 2008 року

Пошук в новинах   

економіка

 

Відбулося

засідання Сокальського  фонду  підтримки підприємництва

Інвестиційна рада фонду в склад якої входять

підприємці  м.Сокаль та Сокальського

району розглянули бізнес-плани підприємців для надання фінансової допомоги.

 Після розгляду та

аналізу поданих заяв та представлених бізнес-планів, було прийнято рішення

надати фінансову поворотну безвідсоткову допомогу чотирьом підприємцям.

 

засідання
засідання

  Фінансова

допомога надана на підтримання таких бізнес-планів: закупівлю стоматологічного

обладнання, на закупівлю сировини для виробництва меблів, для розширення

асортименту торгової точки, що займається реалізацією будівельних матеріалів, та

на розвиток торгівельної точки із продажем продуктових товарів. 

Два бізнес-плани

було відхилено через недостовірність поданих даних.

 

засідання членів
засідання членів

Наданий час

конкурс триває і підприємці можуть подавати заяви для отримання фінансової

допомоги

.

 

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

культура

 Творчі зустрічі « Колосу»


 

29 липня  у світлиці часопису «Голос з над Буг» м Сокаля  відбулося  засідання  літературно- мистецького об’єднання« Колос».
Проводив роботу  засідання його голова поет  Володимир Полянчук та секретар  поетеса , член національної спілки письменників України Любов Бенедишин.

На засіданні  розглядалися питання про  випуск альманаху   літературно- мистецького об’єднання «Колос» на 2008 рік та  підготовку матеріалів до нього.

   Слідуючим питанням був  розгляд  нових творчих здобутків членів «Колосу».Людмила Романюк представила свою дитячу книжку «Пригоди котика», яка вийшла у видавництві «Відлуння –Плюс»  м.Черкаси. Світлана Мельничук представила свою збірку поезій «Почни з любові», яка вийшла у видавництві «Край» м. Львів.

Ольга Пенюк представила  свій новий пісенник «Дарунок неба» який вийшов у видавництві «Українські технології» м. Львів та    диск «Волинь моя кохана сторона», який був записаний за студії звукозапису «Лідія»в м.Львові і є спільним проектом з волинським поетом Степаном Дружиновичем.

Дали  член «Колосу»  Ольга Пенюк розповіла про  співпрацю з українськю дитячою бібліотекою м.Краматорська, Донецька область,  з  українськими діаспорами м.Лондона та Казахстану и часописом «Украінські новини» м.Астана, Казахстан.

Вона представила  на ознайомлення членам «Колосу» ряд номерів часопису які  надіслав редактор «Українських новин» Тарас Чернега.

Володимир  Полянчук розповів про  тісну співпрацю   з композитором В.Медведерею з м. Харкова

Володимир Сірко розповів про роботу над своїм новим дитячим пісенником   музику до якого пише композитор  М. Заставний. Зустріч  була  цікавою  для всіх присутніх.

 

^

Валері Кюнеп
дописувач

культура

 

VIP   ВЕЧОРНИЦІ  У СОКАЛІ

 

30 липня в будинку «Просвіти» м.Сокаля відбулася  цікава і неординарна для міста  подія. За  ініціативою Голови селищної ради села Теляж Ярослава Кравченко проводилися  VIP   ВЕЧОРНИЦІ.  У концерті взяли участь рок гурти «Ефата» і «Тиск» з м.Червонограда .

  Справжнью  окрасою концерту стали  гості з міста Києва народний артист України Анатолій Матвійчук та відомий гітарист лауреат міжнародних конкурсів  Сергий Шматок. Анатолій Матвійчук   виконував   для слухачів  свої  авторські пісні «Два птахи» , «Я- українець», «Скрипка ридала», «Друзі мої» та ін.

Він представив  також свою нову поетичну збірку "Сповідь" , читав багато власних поезій. Чудові інструментальні композиції подарував слухачам гітарист віртуоз Сергій Шматок.

  Крім   співу  Анатолій  Матвійчук просто спілкувався зі слухачами , відповідав  на  їх запитання.

Він зробив приємний сюрприз  глядачам і представив   свого  юного  талановитого  друга  16 річного співака   сокальчанина Павла Ососа. Композитор  став  другом і наставником  Павла, який зараз є студентом  Київської муніципальної Академії естрадного та   циркового мистецтва  ім.Л.Утьосова.

   Павло  чудово виконав   пісні автора  «Моя зоря» та  «Люби , кохай». В адресу Павла, який   вже  є  лауреатом багатьох  всеукраїнських і міжнародних конкурсів  та композитора і його викладача Сокальської школи мистецтв  ім В.Матюка Ольги Пенюк він сказав немало теплих слів.

  Бурхливими  оплесками нагороджувала публіка виконавців і  ще довго не хотіла   відпускати їх Сокальчани, які побували на концерті, змогли придбати  диск та поетичну збірку"Сповідь" Анатолія Матвійчука з автографами  автора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^

Валері Кюнеп
дописувач

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:26, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567