** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.09.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    1 вересень 2011 року

Пошук в новинах   

влада31 серпня  заступник голови Сокальської райдержадміністрацій Наталія Карташова, в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігор Дещаківський, представники відділу у справах молоді та спорту РДА та служби у справах дітей взяли участь в нараді з питань оздоровлення дітей та попередження насильства в сім’ї, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Івана Стефанишина.

Під час наради розглядалися питання щодо  підсумків  проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році, виконання у Львівській області вимог Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від 15 листопада 2011 року №2789-Ш та про роботу центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області: проблемні питання подальшого функціонування даного закладу.

На Сокальщині з районного бюджету на організацію та проведення оздоровчої кампанії були виділені кошти в сумі 409,1 тис.грн., використано 348,786 грн. з них на пришкільні табори  248966  гривень, 99 820  грн. - на путівки в оздоровчо – лікувальний  комплекс „Ровесник”. Забезпечено оздоровленням  62 дітей із пільгових категорій в ОЛК « Ровесник» в ІІ заїзди. 58 дітей педагогічних працівників, за профспілкові кошти оздоровились у стаціонарних таборах «Політехнік» Одеської області та «Лісотехнік» Миколаївської області. Відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації оздоровлено 141 дитину району в різних оздоровчих таборах України.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Веломарафон, присвячений 20-ій річниці Незалежності України
Веломарафон, присвячений 20-ій річниці Незалежності України

31 серпня у м. Сокалі відбулася урочиста зустріч учасників дитячого веломарафону, присвяченого 20-ій річниці Незалежності України. Веломарафон стартував 31 липня у м. Соснівці.

 Його учасники подолали 2000 км, об"їхавши 9 областей України. У м. Сокалі юних спортсменів вітали представники районної та міської влади, депутати Верховної та обласної рад, представники громадських організацій та інші. Їм вручили подарунки та грамоти. Перед присутніми також виступили учасники вокального ансамблю "Кришталь" районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:59, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464