** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.01.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 січень 2007 року

Пошук в новинах   

культура

Павло Осос
Павло Осос
Перемоги Павла Ососа літо- осінь 2006 року


лауреат 1 премії (вокальний жанр) – IV Міжнародний фестиваль сучасного дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Ялтинське літо –2006», м.Ялта

лауреат 2 премії (словесний жанр), – Четвертий міжнародний фестиваль сучасного дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Ялтинське літо –2006», м.Ялта

лауреат 2 премії (вокальний жанр) – XI Всеукраїнський міжнаціональний телевізійний фестиваль сучасного дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Азовські вітрила –2006», м.Бердянськ

лауреат I премії (словесний жанр) – XI Всеукраїнський міжнаціональний телевізійний фестиваль сучасного дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Азовські вітрила –2006», м.Бердянськ.

лауреат 1 премії (вокальний жанр) -- X Всеукраїнський фестиваль дитячого та юнацького естрадного мистецтва «Веселі канікули осені –2006», м.Київ.

лауреат 2 премії (словесний жанр) -- X Всеукраїнський фестиваль дитячого та юнацького естрадного мистецтва «Веселі канікули осені –2006», м.Київ.

Ольга Пенюк

^

http://www.sokal.lviv.ua/kultura-pavlo_osos.html

дописувач
-

культура

Наприкінці 2006 року у місті Львові вібдувся всеукраїнський фестиваль для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули - 2007» на якому з великим успіхом виступила сокальчанка Анастасія Ровецька, яка стала лауреат 1 премії.

Вона представляла Сокальський БУТ, керівник Наталія Криштальська і виконала нову пісню сокальського композитора Ольги Пенюк "Різдвяна свічка" і пісню Ірини Білик "Новорічна".

Дипломантами на цьому фестивалі також став ансамбль сучасного танцю "Престиж", керівник Надія Лютик, Сокальський БУТ який представляв по два цікавих і яскравих танця в трьох віковіх категоріях.

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:03, 19 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567