** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.02.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 лютий 2007 року

Пошук в новинах   

економіка

29.30.2007 року відбулася навчальна зустріч в Польщі м.Замость у Вищій школі менеджменту та управління. Участь прийняли понад тридцять польських “Центрів європейської інформації Європа Дайрек” та два українських, які функціонують при Агенціях м.Сокаль, та м.Жовкві.

Під час зустрічі була надано багато інформації важливої для консультантів, які працюють в Центрах Європейської інформації. Були обговорені можливості співпраці такі як надання інформаційних матеріалів через інституції Унії Європейської, Уряд Комітету інтеграції Європейської в Варшаві та через Вищу школу менеджменту та управління в Замості.

Цікавими були доповіді – директора центру Європейської інформації Богдана Кавалко про структурні фонди, які функціонують в Польщі, можливості участі у проектах та програмах Добросісідства та Interreg 3 A. Для консультантів був представлений план роботи та спільних зустрічей на 2007.

Сокальська Агенція регіонального розвитку підписали угоду про співпрацю із Центром європейської інформації Europa Dairect та обговорити спільну діяльність на 2007 рік.

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

В пятницю в Сокальські Агенції відбулося засідання робочої групи по розробці стратегії м.Великі Мости.

Робочою групою було проведено опитування мешканців м.Великі мости, були визначені проблеми міста та обрано перший пріоритет «Підвищення активності та підприємливості мешканців м.Великі Мости, створення нових робочих місць»

Працівниками Агенції було надано консультативну допомогу робочій групі, в лютому буде проведено збори громади для визначення наступних пріоритетів.

Результатом праці над стратегією є поява потреби виконання інших досліджень: додаткової аналітики, курсів підготовки, майстер-планів тощо. Це нормальний перебіг подій, оскільки стратегічне планування ніколи не є замкнутим і завершеним процесом.

Про те, що розробляється стратегія інформація повинна бути як найширше розповсюджена серед мешканців, також бути важливим промоційним (рекламним) матеріалом міста, запропонованим кожному, хто може бути для міста важливим партнером: інвесторам, центральній та обласній владі, радам на території району, організаціям працедавців, неурядовим організаціям, розпорядникам допоміжних коштів, закордонним партнерам.

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

культура

В світі прекрасного

учні на уроці
учні на уроці
Серед сірих буденних справ ми часто і не помічаємо того, що дива, краса і створення чогось нового і незвіданого є так близько поруч нас. Я впевнена, що можу переконати вас у цьому. Повернімося в недалеке минуле….


В 1996 року в Сокальській дитячій школі мистецтв імені Віктора Матюка було відкрито нове відділення образотворчого мистецтва,

на уроці малюнку
на уроці малюнку
яке в той час очолив випускник Львівської Академії мистецтв Ярослав Футиш.


З тих далеких часів минуло понад 10 років.

уч. Г.Перетятко Натюрморт
уч. Г.Перетятко Натюрморт
За цей період чимало випускників відділення стали випускниками і студентами Львівської Академії мистецтв, Львівського художнього коледжу ім. Труша, Вижницького художнього коледжу.


Я.Футиш. Діва Марія
Я.Футиш. Діва Марія
Зараз понад 80 учнів оволодівають цим досить складним фахом. Лише довготривала, копітка і титанічна праця приносить добрий результат і цим результатом для юних художників є різноманітні конкурси і персональні виставки , яких було вже чимало в стінах школи та поза її межами.

Я.Футиш Карпатський пейзаж
Я.Футиш Карпатський пейзаж
Викладачі відділення Ольга Галишин та Ярослав Футиш мають багато талановитих дітей серед яких є призери обласних, всеукраїнських конкурсів. Мають юні художники і нагороди з міжнародних конкурсів в Чехїї та Німеччині. А Ярослав Футиш, є не тільки прекрасним педагогом , він ще і талановитий митець , який плідно творить свої шедеври і займається монументально – сакральним живописом.

Я впевнена що завдяки таким чудовим і талановитим педагогам в недалекому майбутньому Сокаль буде мати і своїх українських Рафаелів, Рембрантів та Айвазовських.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:05, 24 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567