** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 березень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

З 1 березня радіо “Сокаль” почало надавати ефірний час політичним паріям та блокам для проведення передвиборчої агітації. Послідовність виступів визначена жеребкуванням, яке провела Сокальська районна ТВК, та постановою комісії від 15 лютого 2006 року №41, про що радіо також вже повідомляло.

Надання ефірного часу суб’єктам виборчого права проводиться згідно з Статтею 55 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” щодо Порядку використання електронних (аудіовізуальних) засобів масової інформації. Виступи політпартій і блоків звучать в ефірі радіо “Сокаль” щодня з 19:20 по 19:30.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

В Сокалі відбулась прес-конференції Благодійної організації „Твоє право” присвячена презентації проекту „Захисти право свого голосу”, який здійснюється за підтримки Канадсько-українським Фондом „Демократичні інституції і практики” Посольства Канади в Україні.

За інформацєю представника проекту на Сокальщині Тараса Джурія, головною метою проекту цього разу є проведення 8-ми інофрмаційно-просвітницьких лекцій для жителів сіл Сокальського району, (по Львівській області 30 лекцій).

Чому виникла ідея піти „в народ”? Тому що левова частина порушень під час проведення виборів проходить саме у селах. Зрозуміло з яких причин. Якщо у містах є більше громадських організацій, ЗМІ і можливостей отримати інформацію про процедури, то в селах такі можливості просто відсутні. І, зважаючи на важкість проведення таких проектів та стереотип, що жителям села не до таких лекцій, ніхто і не збирається займатись просвітництвом жителів села щодо виборих процедур. А вчити є чому. Що не вибори – то завжди новий закон. Вибори народних депутатів та місцеві вибори збіглись у часі, різність систем (пропорційна і мажоритарна) на місцевих виборах різних рівнів – аж ніяк не сприяє полегшенню ситуації.

Крім того, експерти організації вважають, що жителі села найбільш вразливі до порушень, особливо зі сторони кандидатів.. Чим можуть скористатись певні особи, які мають достатньо ресурсів, але не зовсім чисте минуле, адже статус депутата сільської ради дає юридичну недоторканість. Зрозуміло, що головне для них буде сам статус, а не вирішення проблеми громади. Тому ще одна наша мотивація – навчити людей процедурам захисту порушеного права. Ми зобов’язуємось допомогти кожному, хто звернеться до нас по допомогу. Єдина умова, людина повинна хотіти активно відстояти своє право: написати скаргу, якщо треба – піти до суду.

Крім лекцій – буде розповсюджено 10000 примірників буклету „Захисти свій голос”, в якому міститься вся інформація про методи захисту порушеного виборчого права.

Адреси громадської приймальні “Твоє право”:


м.Сокаль, І.Франка, 11


тел 2-11-98.

Працює "гаряча лінія" за тел у Львові 8-22 91-95-00.


 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Відкритий каналізаційний люк мало не став причиною трагедії. В районі 54 будинку мікрорайону Героїв УПА в Сокалі, за свідченням очевидців, в злегка припорошений снігом люк впала 10-річна дитина, котра бавилась неподалік.

На щастя дві жінки, які згодом і зателефонували на радіо “Сокаль”, побачивши це, допомогли дитині вибратись з ями.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

кримінал

В ніч на четвер, у Червонограді було затримано «на гарячому» двох місцевих мешканців, які намагалися скоїти крадіжку з приміщення місцевого відділення Ощадного банку України.

Як повідомила Західну інформаційну корпорацію, прес-секретар управління державної служби охорони при УМВСУ у Львівській області Оксана Кожухівська, 2 лютого о третій години ночі на пульт централізованого спостереження Червоноградського міськвідділу державної служби охорони надійшов сигнал тривоги про проникнення у відділення Ощадного банку № 7856/010 на вулиці Сокальській, 14 міста Червоноград.

Наряди працівників державної служби охорони затримали у банку двох безробітних жителів Червонограда віком 18-ти і 19-ти років. У злодіїв, які вибили вікно і таким чином проникли в Ощадбанк, було вилучено пістолет «Вектор» калібру 9 мм і патрони до нього, а також шахтарську каску-ліхтар, яким вони присвічували у приміщенні.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:30, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464