** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 червень 2005 року

Пошук в новинах   

влада

Про проведення весняно-польових робіт на Сокальщині, реформу на селі, земельні питання та вирішення проблем на селі в програмі “Діалоги з владою” ми спілкувались з начальником Управління сільського господарства і продовольства Сокальської РДА Ігорем Шайногою. Традиційно, під час програми звучали питання слухачів. В ефірі радіо “Сокаль” ми обговорили питання підтримки сільгоспвиробників, зокрема пільгового кредитування, що можливе через комерційні банки із відшкодуванням державою відсотків. На переконання Ігоря Володимировича, проблеми із таким відшкодуванням у державі зараз немає.З огляду на погодні умови, слухачів цікавило питання чи не вплине це на цьогорічну урожайність. Відповідаючи на це питання, Ігор Шайнога запевнив що ситуація, яку ми маємо до сьогоднішнього дня серйозно не вплине на зернові, чого не скажеш про буряк і кукурудзу.В ході програми начальник Управління с/г і продовольства Ігор Шайнога як спеціаліст, адже він за фахом вчений-агроном, давав поради по обробці буряка та застосуванню препаратів боротьби з шкідниками.Майже 15 хвилин розмови в програмі “Діалоги з владою” ми присвятили ситуації на ринку молока і ціновій політиці на ньому. За словами Ігоря Шайноги робота в напрямку домовленостей по ціні на закупівлю молока з переробниками велася і надалі проводиться. Поки що, як відомо, результату в цьому немає. Наступним кроком влади в цій роботі будуть переговори з підприємствами з переробки молока.
Нагадаю, наступного разу в програмі “Діалоги з владою”, яка відбудеться 9 червня, ми очікуємо начальника Управління соціального захисту населення Сокальської РДА Володимира Огінського.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

1 червня – в День захисту дитини – для гуртківців Центру творчості та дозвілля Великих Мостів та усіх дітей що завітали до центру, проходило багато цікавих та різноманітних акцій.Тут відбулося “Свято випускників “студії “Дивосвіт”, це наймолодші гуртківці яким по 6 років. Кожен випускник отримав символічний диплом з відзнакою про закінчення навчання у секціях студії. На святі звучали пісні, вірші та танці у виконанні гуртківців, а також були показані сценки що розкривали зміст занять у секціях.Згодом свято продовжувалося на подвір’ї, юні художники трудилися над малюнками на асфальті і дуже швидко всі доріжки стали витворами мистецтв, було відзначено найкращі роботи. Конкурс проводили керівники гуртків Оксана Хвалібота та Ангеліна Фурманчук. А далі туристичний клуб під керівництвом Наталії Луцьків проводив розваги та конкурси – перетягування канату, ходіння по купинах, вправи з м’ячем тощо.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

1 червня у Львові ген. директор ТРК “Сокаль” Микола Пасько та редактор служби інформації Олександр Новацький були присутніми на урочистому засіданні, присвяченому Дню журналіста. Під час святкувань найкращих працівників львівських мас-медіа відзначало керівництво Львівської області та Львівської обласної організації Спілки журналістів України, до речі керівник радіо “Сокаль” був нагороджений грамотою та цінними подарунками ЛОДА.Від імені влади до присутніх звернулися голова ЛОДА Петро Олійник та заступник Голови Львівської обласної ради Андрій Парубій. В усіх виступах згадувалась роль мас-медіа Львівщини на шляху до перемоги Помаранчевої революції, вцілому у формуванні громадської думки не лише в нашій області, а й в усій Україні. А говорячи про утиски ЗМІ та диктування “що робити” Петро Олійник запевнив, що звільнить кожного, хто спробує це робити, навіть якщо йому це вартуватиме посади. На думку голови ЛОДА, це більший злочин ніж “вкрасти пару гривень з бюджету”.На завершення свого виступу голова ЛОДА привітав журналістів з професійним святом, подякував за працю і побажав збагачування редакцій, а відтак достатку усім працівникам. Заст. голови ЛОР Андрій Парубій під час виступу побажав працівникам мас-медіа чесності і принциповості.З проблемними питаннями та вітаннями виступали керівники районних газет Львівщини, слово мав і директор ТРК “Сокаль” М.Пасько інші представники друкованих та електронних ЗМІ, професор ЛНУ ім. Франка В. Здоровега.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:41, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464