** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.09.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 вересень 2011 року

Пошук в новинах   

анонс

Зі святом Вас, дорогі підприємці Сокальщини!!!

 

    Шановні підприємці Сокальщини, Уже традиційно у першу неділю вересня в нашій країні відзначається День підприємця.. Україна вшановує людей, які не тільки створили власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім`ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари, наповнюють казну держави, місцевих рад,  що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми жителів Сокальщини.

    Щиросердечно бажаємо усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!

 

Ганна Костюк

Депутат Львівської обласної ради

Директор Сокальської  Агенції РР

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

влада

31 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів засідання колегії райдержадміністрації з наступним порядком денним: про стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року; про роботу виконавчого комітету Межирічанської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади; про підсумки оздоровчої кампанії "Літо–2011". За інформацією відділу освіти райдержадміністрації у 2011-2012 н.р. в районі буде функціонувати 68 освітніх закладів та 6 позашкільних закладів освіти.


Станом на 18.08.2011 р. у всіх установах освіти проведено капітальні і поточні ремонти, всі заклади готові до початку навчального року. Проведено поточний та капітальний ремонт дахів Матівської ЗШ І-ІІ ст., Бояницької ЗШ І ст., спортзалів гімназії та Княжівської ЗШІ-ІІІст. Тривають роботи із встановлення шатрових дахів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4- ліцей» та спортзалу Жвирківської ЗШ І-ІІІст.

Проведено капітальні ремонти систем опалення Бутинської ЗШ І-ІІст, Стенятинської ЗШ І-ІІст, Хоробрівській ЗШ І-ІІІ ст., Сокальської ЗШ №5 та паливних у Борятинському НВК, Домашівській ЗШ І–ІІ ст., Ванівському НВК, Войславицькій ЗШ І-ІІ ст., Себечівській ЗШ І-ІІст., Тудорковицькій ЗШ І-ІІст. Встановлено внутрішні туалети у Ванівському НВК, Княжівській ЗШ І-ІІІ ст., Спасівській ЗШ І-ІІ ст., Угринівській ЗШ І-ІІст, Межирічанській ЗШ І-ІІ ст.., Себечівській ЗШ І-ІІст. Здійснено капітальні ремонти внутрішніх туалетів в Острівському НВК, Сокальських НВК №2, №4, Жвирківській ЗШ І-ІІ ст., Ільковицькому НВК, Реклинецькій ЗШ І-ІІІ ст.,  Сілецькій ЗШ І-ІІІ ст..


Тривають  роботи з встановлення внутрішніх туалетів у Мурованській ЗШ І-ІІІ ст. та Горбківській ЗШ І-ІІст. Здійснено капітальний ремонт каналізаційних систам Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст., Варязької ЗШ І-ІІІ ст., Спасівської ЗШ І-ІІ ст., Горбківської ЗШ І-ІІ ст.. Збудовано шкільні гаражі для автобусів у Тудорковицькій ЗШ І-ІІ ст., та Варязькій ЗШ І-ІІІ ст.. Здійснено якісний поточний ремонт усіх харчоблоків, поповнено матеріальну базу, зокрема, жарівнями, кухонними меблями, кухонним посудом, дезінфікуючими засобами.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:22, 3 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464