** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

2 листопада, відбулося символічне запалення газового факела одночасно у двох селах Львівщини: Стремінь Сокальського району та Якторів Золочівського району.

В урочистостях з нагоди пуску газу у селі Стремінь взяли голова РДА Олексій Кінах, голова районної ради Олег Солодяк, керівнки апарату ЛОДА Олександр Ганущин, заступник голови правління ВАТ “Львівгаз” Ігор Ковальський, начальник Червоноградської філії ВАТ “Львівгаз” Мирон Гарасимчук. Незважаючи на незгоду гостей дуже привітно зустріла громада села. Дівчата у вишитих сорочках піднесли хліб та сіль, сільській голова Петро Куцин подякував усім, хто долучився до такої важливої події, допоміг у проведенні підвідного газопроводу від села Реклинець до села Стремінь.

Почесну місію, запалити символічний газовий факел доручили керівництву района, представникам Львівської облдержадміністрації та товариства “Львівгаз”. Отець Роман, настоятель церкви покрови пресвятої богородиці відправив молебн. Потім сільський голова запросив до слова заступника голови ЛОДА Олександра Ганущина, який зазначив, що у рамках виконання програми розвитку регіонів Національної Акціонерної Компанії “нафтогаз України” у Львівській області силами ВАТ “Львівгаз” прокладено понад 260 км підвідних газопроводів високого та середнього тисків. Це дало можливість до кінця року газифіковано до 50 населених пунктів нашої області, що є дуже важливим для розвитку регіону. Адже газ для людей це тепло та затишок в оселях.

Олексій Кінах у своєму виступі відзначив відмінну роботу сільського голови, його турботу за рідне село: синхрон.

Голова районної ради, він же і депутат райради Олег Солодяк пообіцяв всіляку підтримку громадам сіл Рекленець та Стремінь.

Завершилась урочистість виступами міцевих творчих колективів.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Справжнім «Мостом Дружби» можна назвати семінар-практикум керівників гуртків Позашкільних Закладів, який організували та провели 31 жовтня відділ освіти РДА та Сокальський будинок учнівської творчості. Його учасниками стали: педагоги зі Сокаля, Червонограда та Волинської області, зокрема, працівники Сокальського та Белзького Будинків Учнівської Творчості, Сокальська станція юних техніків, Червоноградський та Великомостівський центр творчості дітей та юнацтва, педагоги з Волинської області Іваничівського будинку учнівської творчості.

З діяльністю позашкіллля нашого регіону, зокрема структурою існуючих молодіжних організацій ознайомила присутніх у вітальному слові методист відділу освіти, районного методичного кабінету Галина Матвіїв. Педагогами було складено спільний план дій співпраці молодіжних організацій Сокальщини та Іваничівського району Волинської області. В ході семінару глибокий аналіз інтеративних методів гурткової роботи провела директор Сокальського будинку учнівської творчості Марія Поліщук. Методист закладу Оксана Базилевич ознайомила присутніх колег з новинками методичної літератури. Втілення теоритичних знань в практичній діяльності вміло продемонстрували в ході відкритих занять Оксана Сумбаєва та Ольга Ровецька, керівники драматичного та гуртка образотворчого мистецтва Сокальського БУТу.

Також гостей ознайомили з творчістю митців нашого регіону, які свої збірки присв’ячують дітям це Володимир Сірко, Ольга Пенюк, Любов Бенедишин, Ольга Семеняка та Ольга Головацька. Будучи присутньою на семінарі – практикумі особисто Ольга Пенюк мала змогу представити учасникам свій новий доробок – збірку дитячих пісень. Після обговорення в народному домі міста Сокаля відбувся концерт – дарунок педагогам, який підготували гуртківці ансамблю «Престиж» керівником якого Надія Лютик, а також вокальний ансамбль під керівництвом Наталії Криштальської. На прощання юних артистів обдарували солодощами фірма «Ніка».

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:02, 14 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464