** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.11.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    2 листопад 2007 року

Пошук в новинах   

влада

31 жовтня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко провів спільне засідання дозвільного офісу та районної комісії по вибору земельних ділянок для будівництва житла, об”єктів культурно-побутового та комунального призначення, вилучення їх для державних та громадських потреб.

У засіданні взяли участь представники РайСЕС, відділу земельних ресурсів, відділу архітектури, містобудування та ЖКГ, пожежної частини та інші.

Розглядалися питання: про відновлення роботи газової свердловини №7 Великомостівська в с.Куличкові; про розгляд клопотання ПП “Галкомсервіс” щодо встановлення вежі та обладнання станції стільникового зв”язку ЗАТ “Київстар” на території Корчівської сільської ради; про надання дозволів на реконструкцію викуплених приміщень під виробництво.

^

РДА
Сокальська РДА

економіка

29 жовтня Сокальська агенція регіонального розвитку провела круглий стіл з підприємцями, представниками влади Сокальського району і польським експертом Вітором Міхалеком. Тема зустрічі ”Механізми партнерської діяльності підприємців з владою”.

Вітор Міхалек розповів про основні шляхи співпраці бізнес-структур з владою. За його словами, найкраще для підприємців об’єднатися, створити коаліцію, яка б допомагала їм вирішувати різні проблеми, співпрацювала з владою для прийняття рішень, корисних і для бізнесу і для керівництва району.

Як приклад, присутні обговорили ситуацію, що виникла після прийняття Сокальською міською радою рішення, без узгодження з підприємцями, про заборону розважальним закладам працювати після 23 години ночі. Основною причиною цього стали численні скарги мешканців міста щодо порушення громадського спокою вночі. Але керівники розважальних закладів виіршили цю проблему через суд, який скасував данне рішення.

Як наголосив Вітор Міхалек, в данному випадку питання не є розв’язано остаточно, адже проблема порушення порядку уночі в місті залишилася, претензії громадян і надалі будуть поступати. Таму завдання коаліції підприємців полягає саме у вирішення проблем таким чином, щоб задовільнити інтереси усіх зацікавлених сторін.

Також Сокальських підприємців цікавило, як розвивався бізнес в Польщі після вступу до Євросоюзу. За словами польського експерта, працювати стало набагато складніше, чимало дрібних та середніх підприємців збанкурутували, водночас з’явилися нові шляхи та можливості для розвитку бізнес структур.


Кореспондент радіо - Сокаль Ганна Бродюк

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

суспільство

 

Ніна Сєргєєва та Аад Хармсен підписали угоду
Ніна Сєргєєва та Аад Хармсен підписали угоду
31 жовтня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко зустрівся з представником голландської фундації Голландія – Україна Аадом Хармсеном та головою районної Асоціації інвалідів Н.Сєргєєвою.

 Під час зустрічі був підписаний договір про реалізацію проекту “На крилах надії”, метою якого є створення в Сокалі навчально-реабілітаційного центру для неповносправних осіб району. Виконавцем даного проекту є районна Асоціація інвалідів. Голландська фундація перерахувала на реалізацію проекту 2000 євро для проведення ремонтних робіт. Після освоєння цих коштів буде перерахований наступний транш.

Наталія Драган та Аад Хармсен
Наталія Драган та Аад Хармсен
Опісля Аад Хармсен побував у Сокальській СЗШ №4, де зустрівся з директором школи Н.Драган та педколективом. Обговорювалося питання щодо обладнання шкільного басейну.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

1 листопада, з нагоди 89-ї річниці створення ЗУНР, в м.Сокалі відбулося віче-реквієм біля пам”ятника стрільцям Української Галицької Армії на міському цвинтарі. Святковий похід розпочався від Сокальського собору св. Ап. Петра і Павла.

У ньому взяли участь заступники голови райдержадміністрації В.Бойко, М.Христинич, С.Крут, голова районної ради О.Солодяк, його заступники М.Поліщук та В.Панченко, заступник міського голови Сокаля В.Козакевич, священики УГКЦ та УПЦ Сокаля, громадські та молодіжні організації району, політичні партії, депутати, учасники визвольних змагань. Відкриття пам”ятника на сокальському цвинтарі, де поховано 101 стрільця УГА, відбулося минулого року.

 Вартість монументу склала близько 100 тис.грн. Основну частину виділено з міського бюджету розвитку, решту надали меценати та фізичні особи.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:30, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567