** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.01.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 січень 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

Смолоскипна хода присвячену дню народження Провідника Організації Українських Націоналістів
Смолоскипна хода присвячену дню народження Провідника Організації Українських Націоналістів

1 січня 2011 року Великомостівська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" та Спілка Української Молоді традиційно провели смолоскипну ходу присвячену дню народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери та усім воїнам ОУН-УПА, які жили та боролися за незалежну, самостійну Україну.

Заходи розпочались о 17.00 зі служби Божої, яку відправив у місцевій греко-католицький церкві Пресвятої Богородиці священик о. Володимир Юськів.

Одразу після служби Божої, більше сотні патріотів зібралися біля церкви Пресвятої Богородиці УГКЦ,  вишукувались у колону і вирушили зі смолоскипами та прапорами вулицями Великих Мостів, до площі Незалежності.

Колона рухалася під гаслами: "Слава Україні-Героям слава"!, "Бандера, Шухевич – герої України!", "ОУН-УПА – державне визнання!", "Наш герой - Бандера!, О 19-00 хода завершилася мітингом на площі Незалежності.

Під час мітингу відбувся показ патріотичного фільму та зачитані вірші про Степана Бандеру.  У промові брали участь отець Володимир Юськів, голова Великомостівської міської організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Тарас Личко, депутат Великомостівської міської ради від ВО «Свобода» Ігор Петренко, голова Сокальської міської організації ВО «Свобода» Юрій Товарянський та голова Львівської міської організації «Спілки Української Молоді» Андрій Лібич.

Під час промови священник о. Володимир Юськів зазначив: "Ми повинні пам’ятати про героїчну боротьбу Степана Бандери та не дати україноненависникам занепастити наше життя. Сьогодні нам набагато легше ніж в часи визвольного руху, одже маємо спричинитися до продовження боротьби наших героїв – Степана Бандери, Євгена Коновальця, Романа Шухевича та всіх  хто поклали свої  життя на вівтар незалежності України.

Андрій Лібич наголосив на тому, що маємо підняти меч наших предків для продовження їхньої святої справи, вимагати кращого життя від влади, адже життя і діяльність таких постатей як Степан Бандера повинні ставати зразком для наслідування сьогоднішніми та майбутніми українцями

Прес-служба Великомостівської міської організації ВО "Свобода"

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:36, 27 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464