** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.04.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 квітень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

31 березня увечері Львівська обласна територіальна виборча комісія оприлюднила попередні підсумки голосування на виборах до обласної ради. За цими даними до Львівської обласної ради проходять сім партій та блоків.

А саме: Блок “Наша Україна” - 28,1%, БЮТ – 25,91%, Партія промисловців та підприємців – 6,37%, Український народний блок Костенка-Плюща – 6,13%, Партія ВО “Свобода” – 4,17%, Партія “Пора” – 3,76%, Партія “Відродження” – 3,23%.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

Матеріали по 42-х підприємствах Сокальщини, які заборгували своїм працівникам понад 7 млн. грн. заробітної плати, передані в прокуратуру. Про це радіо “Сокаль” повідомила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Надія Кулинич. За її словами, це дало позитивні наслідки.

Такі підприємства як ДП “Карбон”, ВАТ “Червоноградський ДОК”, КП “ЖКС” та “Райавтодор” повністю розрахувались із своїми працівниками, ще 7 підприємств частково погасили заборгованість по заробітній платі, яка в цілому зменшилась на 542 тисячі 200 грн.

Всього ж у 2006 році Сокальським відділенням податкової інспекції проведено співбесіди та заслухано на засіданнях комісії керівників 37 підприємств з питань погашення заборгованості із заробітної плати працівниками, внаслідок чого 17 підприємств погасили заборгованість в сумі 572 тис 900 грн, при цьому додатково до бюджету надійшло 109 тис 700 грн. податку з доходів фізичних осіб.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

На виконання ряду указів та розпоряджень різних рівнів на Сокальщині проводиться уже традиційний місячник благоустрою. В районі створені спеціальні оперативні групи з числа представників районної влади, що вивчатимуть стан довкілля по населених пунктах та інформуватимуть про проведену в них роботу.

Для проведення місячника благоустрою та Дня довкілля в районі створений оргкомітет на чолі з І-м заступником голови РДА Олексієм Кінахом. Нагадаю, місячник в Україні розпочався 1 квітня, а 15 квітня в нашій державі буде відзначатися День довкілля. Перед керівниками міст, сіл та селища, а також керівництвом підприємств, установ і організацій поставлені задачі навести порядок в населених пунктах і на теренах підприємств, упорядкувати організовані сміттєзвалища і ліквідувати стихійні. Відповідним структурам впорядкувати спортивні майданчики та споруди.

По завершенні місячника будуть підбиті підсумки наведення порядку, відтак відбудеться конкурс на краще місто і село.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Президент Польщі Лех Качинський заявляє, що Польща і надалі буде допомагати Україні в євроінтеграції. "Ми зацікавлені в розвитку двосторонніх відносин з Україною і буде їй допомагати в євроінтеграції", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів у суботу в ході неофіційного візиту до Львова. Крім того, Качинський заявив, що Польща не має наміру розривати дипломатичні відносини з Білорусією, але буде їх підтримувати на мінімально можливому рівні. Він підкреслив, що в Польщі "хороші відносини з білоруським суспільством", але в той же час заявив, що останні вибори президента країни були далекі від європейських стандартів.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", під час візиту Качинський поклав вінки на меморіали польських і українських воїнів на Личаківському цвинтарі Львова, а також до могили письменника Івана Франка. Також президент Польщі з супроводом побував на літургії в римо-католицькому кафедральному соборі Львова, після якої відбулося виконання ораторії "Обітниці Яна Казимира".

Візит Качинського приурочений до 350-й річниці цих обітниць, даних королем Польщі Яном Казимиром першого квітня 1656 року у Львові. У неділю ввечері президент Польщі повернувся до Кракова. Разом з тим, прес-служба українського президента повідомляє, що між Віктором Ющенком та Качинським у суботу відбулася телефонна розмова.

Сторони обговорили політичну ситуацію в Україні після виборів, а також питання двосторонньої співпраці між Україною і Польщею, зокрема у сфері економіки.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

За перший квартал цього року у Львівській області громадяни України усиновили 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а іноземці – двох, – повідомила Західну інформаційну корпорацію головний спеціаліст головного управління освіти та науки Львівської ОДА Леся Солтис.

За її словами, за минулий рік у Львівській області усиновили 42 дітей, з них 32 – українці, 10 – іноземці. Двоє дітей, які усиновили іноземці цьогоріч, поїдуть з названими батьками у США та Італію. «Поруч з цим, згідно з Постановою КМУ №367 від 25 березня 2006 року, в Україні створюється Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини, який підпорядковуватиметься Міністерству у справах сім’ї, молоді та спорту. До цього був Центр з усиновлення дітей у Києві, який підпорядковувався Міністерству освіти та науки України. На місцях функції, які виконували центри з усиновлення, передаються Службам у справах неповнолітніх», – зазначила Л. Солтис.

На цей момент у головному управлінні освіти і науки львівської ОДА є 11 заяв громадян щодо усиновлення дітей. Проте люди, які написали відповідні заяви, вказали, що бажають всиновити дівчаток віком від народження до двох років. Натомість на Львівщині переважають хлопчики, яких можна усиновити. Тому цим майбутнім названим батькам доведеться зачекати.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:37, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464