** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 червень 2005 року

Пошук в новинах   

анонс

Обласний огляд-конкурс народного танцю “Свитазівські притупи” відбудеться в Сокалі 5 червня. Його проводить Львівський обласний відділ культури, а відділ культури Сокальської РДА зобов’язаний забезпечити відповідні умови проведення конкурсу.Із Сокальського району участь у фестивалі приймають 5 колективів, з них 2 – народні. Це – дитячий колектив народного дому с. Скоморохи та дорослий – народного дому с. Ільковичі. А також 3 самодіяльні дитячі колективи: БУТ, СШ №2 та гімназії.Головою жюрі, яке буде оцінювати хореографічне мистецтво, є досить відома людина – пан Побєда Харісов – заслужений працівник культури, голова Львівської обласного відділення Національної хореографічної спілки України.Фестиваль відбудеться у неділю, 5 травня, початок о 13 годині.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

Програма розвитку ДП„Львіввугілля” стосуватиметься в основному чотирьох шахт — Межирічанської, Великомостівської, Червоноградської та „Відродження”, — заявив вчора в ефірі ТК „Львів-ТБ” генеральний директор ДП „Львівугілля” Володимир Гарбузюк. Він заявив, що саме ці підприємства є визначальним та пріоритетними для ДП „Львіввугілля”: „Необхідно ці чотири підприємства залишити”, — сказав він. Разом з тим, він висловив необхідність створення регіонального управління реструктуризації вугільної галузі.Основним завданням такого управління, за словами Володимира Гарбузюка мало б бути залучення додаткових бюджетних коштів для розвитку шахт. Як раніше повідомляло „Гал-info” «Львівугілля» запланувало збільшити видобуток вугілля на 2005р. на 18,5% — до 3, 145 млн. т . ДП „Львіввугілля” створене 1 квітня 2003р. як правонаступник Державної холдингової компанії ”Львіввугілля” відповідно до наказу Мінпаливенерго №751 від 24 грудня 2002 р.До структури „Львіввугілля” входить 9 шахт та допоміжні підприємства. Річна потужність шахт — 4,7 млн. тонн.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

кримінал

Троє зловмисників у масках та зі зброєю пограбували учора ввечері магазин у місті Великі Мости Сокальського району, повідомляє ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.Зловмисники забрали 1274 гривні виручки, сім мобільних телефонів, вісім наручних годинників та 400 гривень, мобільний і золотий ланцюжок, що належали продавцеві. По гарячих слідах працівники міліції затримали за підозрою у скоєнні злочину раніше засудженого 24-річного жителя Червонограда. У нього знайдено та вилучено 820 гривень, золотий ланцюжок, вісім годинників, шість мобільних телефонів і маску-панчоху.Крім того встановлено ще двох учасників цього розбійного нападу – це жителі Червонограда, що вже притягались до кримінальної відповідальності.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:06, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464