** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.06.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 червень 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

31 травня у селах Глухові та Лещатові Сокальського району відбулося урочисте відкриття навчально-виховних комплексів «ЗШ І ступеня – дитячий садок». У цих селах було зініційовано реконструкцію аварійних приміщень у навчально-виховні комплекси. Тут з руїни постали сучасні освітні заклади. Найбільша частина коштів для реконструкції надійшла з районного бюджету: для Глухова 614,1 тис. грн., а Лещатова - 1 млн. 200 тис. грн. З обласного бюджету для цієї доброї справи виділили - для Глухова 520 тис. грн., а для Лещатова 200 тис. грн. Для Глухівського НВК виділили місцевого бюджету 331, 67 тис. грн. Відкривали ці навчально-виховні комплекси голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, начальник Головного управління освіти і науки ОДА Михайло Брегін,голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк та його заступник Володимир Чуб,голова Сокальської РДА Микола Мисак, заступник голови РДА Наталія Карташова, начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський, депутати обласної та районної рад, освітяни, жителі сіл. Приміщення сучасні, світлі, усюди нові меблі, килими, квіти, в кожному зручні санвузли і кухні. Нічим ці приміщення не відрізняються від міських. Гості були приємно подивовані побаченим.

Дітей, їх батьків, сільські громади та освітян вітали Михайло ЦИМБАЛЮК, голова Львівської ОДА, Михайло БРЕГІН, начальник Головного управління освіти і науки ОДА, Ігор ДАЦЮК, голова Сокальської районної ради, який наголосив що в нас завжди говорили такі мудрі слова, коли у селі є церква і школа значить село буде жити. Дошкільнята і учні початкових класів у Глухові та Лещатові відвідуватимуть ці храми науки, які чудово облаштовані, в яких їм буде комфортно навчатися і відпочивати. Ті маленькі діти з часом підростуть, підуть у світ і пам`ятатимуть цю школу, де вони вчилися, де їм було дуже добре. Будуть пам`ятати про село,  свою рідну домівку.Вертатимуться сюди і допомагатимуть рідному селу, цій школі, бо їм було тут добре і затишно. Вітаю мешканців сіл з такими чудовими будовами. Дякую начальнику Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайлу Брегіну за величезну допомогу, начальнику відділу освіти РДА Роману Монастирському за величезний вклад у роботу, депутатам обласної та районної рад Роману Шведу та Петру Пилипчуку, котрі зробили все, аби ті будівлі  були такі чудові. Дякую голові Сокальської РДА Миколі Мисаку за розуміння і підтримку.Вдячний громадам і всім, хто брав участь у реконструкції приміщень і в результаті маємо такі чудові навчальновиховні заклади. Переконаний, що ще не в одному селі ми спільними зусиллями робитимемо все, аби для наших дітей були створені такі сучасні і комфортні умови. Хай їм щастить.Присутніх вітали також Микола МИСАК, голова Сокальської райдержадміністрації, Роман   МОНАСТИРСЬКИЙ, начальник відділу освіти Сокальської РДА.

Символічні стрічки мали честь перерізати голова ОДА Михайло Цимбалюк разом з Ванівським та Боб`ятинським сільськими головами Галиною Пагулою та Богданом Мельничуком, а також директорами НВК сіл Глухова та Лещатова Ольгою Пограничною та Ольгою Марцинюк.

Урочистості з нагоди відкриття НВК у Глухові та Лещатові, у яких відповідно навчатиметься і виховуватиметься 35 дітей у Глухові та 45 у Лещатові, вдалися завдяки великій організаційній роботі відділу освіти РДА під керівництвом Романа Монастирського, батьків. Хоча свято закінчилось, але залишився результат праці багатьох людей - комфортні навчально-виховні комплекси для наших дітей, які відкриті з нагоди двадцятої річниці Незалежності України.^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:23, 27 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464