** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.07.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 липень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

І-й всеукраїнський з’їзд депутатів місцевих рад від Громадянської партії «Пора» відбувся 1-2 липня у смт Рудно під Львовом. У роботі з’їзду, організатором якого виступила Львівська обласна організація ГП «Пора», взяли участь 126 депутатів з восьми областей України. Про це радіо “Сокаль” повідомили депутати - пористи Сокальських міської і районної рад, котрі також брали в ньому участь. За їх словами, в ході роботи з`їзду було прийнято два декрети «Про групи тиску та цивілізований лобізм» та «Про створення Громадських колегій при місцевих радах», а також «Кодекс честі депутатів від ГП «Пора»». В цілому з’їзд пройшов весело і демократично. На секційних засіданнях з’їзду розглядалася низка визначальних для реорганізації партії питань. Зокрема, було закладено основи для розробки новітньої ідеології партії.

Як зазначив голова ЛОО ГП «Пора» Володимир Квурт на прес-конференції у Львові, дискусія навколо цієї теми розгорнулася серйозна. За його словами, ідеологія «Пори» базуватиметься на засадах неолібералізму, тобто, в економіці визначальними будуть ліберальні підходи, а в політиці – націоналізм. Окрім того, В.Квурт наголосив, що «Пора» докладатиме свої зусилля над побудовою громадянського суспільства у нашій країні.

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

У понеділок 3 липня в РДА відбулася робоча нарада з питання фінансово - господарської діяльності житлово-комунальних підприємств міст Сокаль та Великі Мости. На ній були присутні керівники комунальних служб, І-й заступник голови РДА Олексій Кінах, начальники управлінь та відділів РДА, головував - заступник керівника РДА Володимир Слободян.

На нараді були обговорені питання, що стосувалися роботи комунальних підприємств, тарифів для населення і бюджетних установ. Зокрема, ці питання стосувались фінансового становища таких підприємств у Сокалі та Великих Мостах. За інформацією комунальників, ЖКГ є збитковим. Це пояснюється ростом у 2006 році вартості енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, застаріла мережа водо- і теплопостачання. Причиною цього є і підвищення мінімальної заробітної плати, збереження тарифів на рівні нижчому від економічно обґрунтованих.

На нараді вирішили провести аудит на підприємствах „Сокальжитлокомунсервіс”, „Теплокомуненерго” і „Сокальводоканал”, вони також повинні подати аргументовані розрахунки по підвищенню тарифів, розширенні дані, щодо доходів та видатків підприємств, розрахунків собівартості послуг. За даними керівників комунальних підприємств, збільшення розмірів платежів дозволить підприємствам дещо покращити виробничо-фінансовий стан підприємств, дасть можливість скеровувати кошти на проведення відновлювальних робіт, технічне переобладнання та заміну інженерних мереж.

Аби хоч якось вирішити проблеми - керівникам комунальних служб рекомендовано звернутися з листами у районну раду та РДА про виділення додаткових коштів з місцевого бюджету для покриття заборгованості за 2005-2006 роки, бюджетним організаціям оплатити кошти за надані послуги, а також підготуватись до Громадських слухань з проблемних питань діяльності комунальних підприємств.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

В неділю, 2 липня, у відпустовий день на території меморіального комплексу спалених сіл Сокальщини в колишньому селі Городиловичі відбулися урочистості з нагоди 60-тої річниці сумнозвісної операції “Вісла”. Організаторами заходів виступили колишні мешканці села Городиловичі, Сокальська районна організація Конгресу Українських Націоналістів.

Заходи на вшанування пам`яті полеглих героїв, патріотів своєї землі, що не підкорились діям окупантів, в неділю почалися із Служби Божої, яку провели отці сусідніх сіл – парох Ульвівка о.Орест Рубель, о.Іван Пиріг зі Забужжя та декан Сокальський о. Василь Білецький. Участь в урочистостях взяли представники громади прилеглих сіл, колишні городилівці, члени КУНу та ГП “Пора”. Виступаючи у науках священики висловили подяку жертовності і терпінню усіх, хто долучився до відновлення каплички на місці церкви в колишніх Городиловичах. Слова вдячності висловив також і голова районної організації КУН, депутат районної ради Олег Глинський.

Згодом, хор “Повстанець” Сокальської станиці УПА підготував невеличку концертну програму, в якій також взяли участь колишні мешканці Городилович. Віддавши шану полеглим в боях Січовим стрільцям, активісту УПА Кропиві, а також десяткам спалених сіл на меморіалі, учасники заходів долучились до масових гулянь.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

На Сокальщині 4 день мандрує IV міжнародний сплав на байдарках “Буг-2006”. У понеділок його учасники побували на екскурсії в Жовкві та Львові. Отже, в понеділок – лише культурна програма, а ввечері ще і ознайомлення з Червоноградом

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

4 липня міжнародний сплав на байдарках “Буг-2006” побував у Сокалі. Старт запливу був даний з туристичної бази в Червонограді, відтак байдарочники проплили вниз по течії до пляжу в Сокалі. Тут байдарочників – і поляків і українців вітали керівництво міста і району, районної ради, представники громадськості Сокаля та ЗМІ. Учасників 4-го міжнародного сплаву зустрічали хлібом-сіллю, для них була підготовлена культурна програма за участю Троїстих музик та вокалістів. У виступах представників влади звучали теплі слова вітань і побажань байдарочникам. До учасників сплаву звертались заступник голови Сокалської районної ради Микола Поліщук, міський голова Сокаля Петро Савчук та заступник голови РДА Василь Бойко.

Щиру подяку сокальчанам за зустріч висловив командор сплаву “Буг-2006” Лехслав Флага.

В свою чергу віце-командор заходу, керівник червоноградського клубу туристів Олександр Коркішко закликав привітати найстаршого та наймолодшого учасника сплаву.

Вже за деякий час міський пляж перетворився на місце масового гуляння, українці разом із поляками, в супроводі Троїстих музик співали пісень, танцювали. Після обіду просто неба, учасники сплаву вирушили на екскурсію Сокалем, в ході якої, зокрема, відвідали визначні місця нашого міста, а також музей “Людина. Земля. Всесвіт”. Таким чином, у вівторок завершилась І-й етап сплаву “Буг-2006”, що проходив на Сокальщині, відтак на учасників чекає переїзд до Польщі, де також по Західному Бузі вони продовжать свою подорож. Бажаємо усім приємної подорожі та до зустрічі в 2007 році

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:04, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464