** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    3 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

Станом на 3 листопада по Сокальському району зібрано 6 тисяч 205 тонн цукрового буряка. Накопано 146 тисяч тонн. Продано сільськими господарствами 132 тисячі тонн. За одну тону населення отримує від 62 до 68 кг цукру. Цукристість буряка є вище базисної тобто вище 16%, що є досить добрим для нашого району.

Найвища врожайність у приватного підприємства “Галицькі гуси”, яке знаходиться у селі Заболоть. Вона становить 551 центнер з гектара. Водночас у Сокальському районі ще залишилось близько 400 гектарів незібраного буряка.

Але протягом шести днів ця ситуація буде виправлена і господарства завершать роботу, - зазначив начальник відділу з виробництва, переробки та маркетингу продукції рослинництва управління агропромислового розвитку Сокальщини Олег Тарасюк.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

кримінал

З метою стабилізації оперативної обстановки у нашому районі, Сокальським РВ УМСУ У Львівській області проводилась робота по покращенню криміногенної ситауції, створенню читкого механізму проведення оперативно-попереджувадьних заходів. Порівняльний аналіз стану криміногенної ситуаці з початку року та за 2005 рік свідчить як про зниження, так і збільшення деяких видів злочинів. Так з першого січня 2006 року у нашому місті зареєстровано загалом 279 злочинів, що на 30,8% менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. З них на 40,1% зменшились злочини категорії тяжких та особливо тяжких. Збільшились таки види злочинів як розбійні напади, шахрайство, незаконнне заволодіння транспортним засобами. Водночас є тенденція до зниження крадіжок майна всіх форм власності, умисного причинення тяжких тілесних ушкоджень. Протягом 2006 року вбивств не допущено. Нерозритими залишається 46 злочинів. На обліку у відділі в справах неповнолітніх знаходиться 41 особа і 20 неблагополучних сімей. З січня 2006 року ними скоєно 21 злочин за участю 16 неповнолітніх, з них 12 крадіжок майна, 1 грабунок, одне вимагання та тілесне ушкодження. У порівнянні за відповідний період минулого року 18 неповнолітніх скоїли 24 злочини.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:55, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464