** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.07.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    4 липень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

У вівторок в Сокалі відбулась колегія РДА. Питання про хід підготовки району до зими було останнім пунктом порядку денного колегії. Основну доповідь зачитав заступник голови РДА Володимир Слободян. У своєму виступі він повідомив, що на сьогодні комунальні служби району мають великі заборгованості за надані ними послуги і оплату використаних енергоносіїв, в основному це стається через непроплату населенням.

Так, станом за перше півріччя цього року заборгованість за послуги по теплопостачанню складає 916 тисяч, в тому числі від населення 855 тисяч гривень. Борги за газ в районі сягнули 1 мільйона 639 тисяч, населення недоплатило майже 484 тисячі гривень. Є заборгованість також і перед водоканалом – тут її рівень складає близько 478 тисяч, в тому числі від населення 450 тисяч гривень. За електроенергію 323 тисячі гривень, в тому числі майже 152 з половиною тисячі гривень заборгували мешканці району.

Наразі розробляються шляхи виходу з тієї ситуації, адже часу до осінньо-зимового періоду залишається не так вже й багато. Що стосується теплопостачання, то зі слів Володимира Слободяна це є головна проблема, з якої треба чим швидше знайти вихід, аби зимою нам не довелося мерзнути. Щоб отримувати якісні послуги в усіх сферах, мешканцям Сокальщини потрібно почати повертати накопичені борги. Адже на сьогодні питання про поставку енергоносіїв, зокрема, блакитного палива від постачальних організацій стоїть жорстко – попередня проплата - товар, повернення боргів – можливість отримання ліміту.

Кожне комунальне підприємство Сокаля буде проводити технічні роботи, зокрема водоканал планує промивку труб, заміну системи, прокладання водопроводу на очисних спорудах, придбати насос для зниження електрозатрат, також встановити хлораторну установку для дезінфекції води тощо. „Сокальтеплокомуненерго”, щоб забезпечити повну готовність до роботи в осінньо-зимового періоду, будуть проводити комплексні ремонтні роботи, розчищати теплотраси та інше.

Володимир Слободян, проаналізувавши роботу комунальних підприємств, зокрема „Водоканалу” висловився про певні покращення в його діяльності, але „що можна вимагати від служби, коли в місті застаріла водопровідна система, яка може в любий момент прорвати в багатьох місцях одночасно”. Про управління газового господарства також висловився позитивно. Тут на сьогоднішній день проблема в тому, що підприємство не може всіх забезпечити газовими лічильниками. Що стосується електропостачання то там достатньо проблемних питань, зокрема різкі коливання потужності. Зі слів заступника голови РДА, у електромережі багато років є недопрацювання.

Щодо „Сокальтеплокомуненерго”, то з цього приводу Володимир Слободян висловився про важкий фінансовий стан підприємства, вихід з якого слід шукати вже зараз.

Відтак колегія заслухала і керівників районних галузей охорони здоров`я та освіти, які не дивлячись на труднощі, здебільшого готові до осінньо-зимового періоду 2006-2007 років. Натомість зовсім не готові до зими установи культури. Керівництво галузі звернулося до колегії РДА з проханням допомогти із забезпеченням закладів необхідними ресурсами, аби їх працівники працювали восени - взимку в нормальних умовах.

В підсумку колегія РДА прийняла рішення інформацію заступника голови адміністрації Володимира Слободяна взяти до відома, керівникам бюджетним установ, комунальникам провести ряд заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону, забезпечити виконання ремонтних робіт, оплату за енергоносії, до 1 вересня впорядкувати тарифи на послуги комунальних служб до рівня рентабельності не нижче 3%, взяти на контроль проблеми по підготовці до зими закладів культури тощо.

 

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Група протестувальників із Соснівки, розгнівана рішенням Львівської обласної ради про створення у цьому містечку лікарні відновного лікування, намагалася проникнути до сесійного залу обласної ради, однак міліція не пустила їх. Як зазначила депутат Соснівської міськради Віра Савицька, “депутати облради залишили все те саме, що й було, але під іншою назвою”. Вона також висловила думку про те, що справу з лікарнею голова ЛОДА Петро Олійник перетворив на політичну, бо, як стверджує пані Савицька, ходять чутки про те, що Олійник сам хоче купити приміщення лікарні.

Вона пообіцяла нові акції протесту і перекриття доріг, поки питання не буде вирішено законним шляхом. На її думку, слід спочатку скасувати рішення про передачу приміщення лікарні у Соснівці Червоноградській лікарні, а вже потім вирішувати, що з цим приміщенням робити.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:03, 31 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464