** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.10.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    4 жовтень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

Згідно останніх статистичних даних, чисельність населення на Сокальщині станом на перше серпня складає 95 тисяч 193 людини. З них у сільській місцевості проживає 60 тисяч 736 осіб, у міській 34 тисячі 457, у самому Сокалі проживає 21 тисяча 483 мешканці. Про це повідомляє управління статистики у Сокальському районі. На перше серпня у нашому районі народилося 608 дітей, померло 900 осіб, в тому числі 4 дитини до одного року. Таким чином в результаті природний приріст населення зменшився на 292 особи. За рахунок міграції, населення району збільшилось на 152 людини. Що стосується показника по Львівській області, то чисельність населення налічує 2 млн. 570 тисяч 280 осіб. Про це радіо “Сокаль” повідомив спеціаліст управління статистики у Сокальському районі Михайло Карплюк.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

З першого вересня у нашому місті вступили в дію нові тарифи на послуги житлокомунсервіса. Про це нас повідомив начальник КП «Сокальжитлокомунсервіс» Богдан Леськів. Нові ціни протягом останніх двох місяців пройшли перевірку в усіх необхідних інстанціях, були опубліковані в газеті, розглядались на громадських слуханнях. Нараховувались нові тарифи відповідно до послуг, які отримує кожен будинок. Комунальне підприємство «Сокальжитлокомунсервіс» надає до 14 видів послуг. Кожна з них оцінена і внесена в тариф. Мешканці будуть платити лише за ті послуги, які отримують –зазначив Богдан Леськів.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:17, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464