** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.01.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 січень 2009 року

Пошук в новинах   

суспільство

Підсумки, аналіз, плани…..                

Почати  цю статтю, як і завершити, хотілося б з  приємного і доброго, все таки, кінець старого та початок Нового року!  Та й віра в добро, хоча його так мало, в справедливість, якої так бракує, а в найголовніше та вічне, в Бога, надіюся, є в серцях і головах людей.
Підсумки минулого року,  якщо робити індивідуально, звичайно як саме життя, у кожного різні.  Хтось дякує Богу за щасливий рік, хтось плачеться та нарікає, і це нормально. Але хочеться про інше, про те, що добре , а що не дуже, про місце та дії кожного, як у повсякденному житті, так і у виконанні обіцянок та обов’язків. І одним з аргументів, зробити процедури, написані у заголовку, стала стаття, написана, головою  Теляжської  сільської ради, на цьому сайті. Спочатку про добре.
                    
Хочу щиро , як від  себе, так і від своїх виборців, привітати з Новим роком, побажати всього найкращого , авторам цього сайту. Якраз, Ваша робота ,яка дає можливість ВІЛЬНО, як викласти так і пізнати проблеми, думки , та аргументи , є на відміну від інших засобів інформації нашого регіону,тією краплею, задекларованою «лідерами нації» про свободу слова, увазі до кожного, врахуванням думки і висвітленням як позитиву так і негативу, зокрема у діях влади.  І навіть вище згадана стаття, є прикладом, можливості викласти свою думку, та навести аргументи…
Навіть, не погоджуючись у багатьох аргументах та знаючи емоційність вище згаданого автора , роблячи аналіз написаного, як людина причетна до представницької влади, мушу признати, у багатьох випадках Ви праві п. Ярослав. І хочу, щоб Ви теж правильно зрозуміли, як і всі хто буде читати написане. Не хочу виглядати вчителем. Скажу простіше, для мене дії , похожі на ваші, у вигляді пошуку справедливості, наведенням певних аргументів та фактів, виголошенням їх на певних форумах, пройдений етап!  І в таких випадках , один в полі не воїн. Дивує інше, чому громада, в якій переконаний, більшість порядних ,роботящих людей, з вірою в Бога, а значить у все чому вчить релігія, справедливості, порядності доброті та любові, спокійно спостерігає за тим що навколо діється, не питає за дотримання як обіцянок так і засад. Скільки ще будемо тими, хто лишень підлизує або просто живе по принципу: «Моя хата з краю…» Коли зрозуміємо, ХТО ПОТУРЯЄ ЗЛУ, РІВНОЦІННО  ТОМУ ,ХТО ТВОРИТЬ!  Мені самому приходилося не раз, бути на організованих громадських слуханнях, сесіях, мітингах, на яких відчуття потрібності їх проведення та організації була лишень у ініціаторів. Що можна сказати, коли на слухання по самих болючих питаннях у місті, яке нараховує понад 20 тисяч населення,приходить 30-40 громадян, з яких 25-30 є працівниками організації яку заслуховують і обговорюють її діяльність?
А можливо, комусь стане зрозумілою позиція засобів масової інформації, яка у своїх ,не знаю як правильно назвати, звіт-це правдива інформація, під художній твір ….? Теж не підходить,  пише ,_що проблема виказана депутатом на сесії_- це «ФЕ» сказано владі. Треба пропозиції….
Як на мене , то якраз з прибирання цього «ФЕ» і начинаються пропозиції.  А позиція ЗМІ якраз і мала б полягати у тому , що б його висвітлити, і взяти  під контроль його прибирання. Допомогою у цьому як одним так і другим , має бути інформована громада. А що на самому ділі… Можемо прочитати, що обід на підприємстві «Датський текстиль» по тривалості у 15-20хв. Це по європейських стандартах!!! Читати статті керівників комунальних підприємств, кожний раз вибачте, як відгавкування ,на претензії до них з боку громадян. І аж не терпиться спитати, чи не зрозуміло , що у кожного є як кажуть у народі: «Своє місце» . Звичайно, кожна людина має право на свободу слова. Ніхто не забирає права у керівників висвітлення проблем та доведенням інформації. Але, коли у громади  виникають претензії , або певні підозри у порушенні законності або їх прав, то як кажуть: «Крапку у цьому», мали б ставити відповідні органи.  Зокрема, юридичні відділи, прокуратура, комісії по правах споживачів, а якраз доведенням їх роз’яснень і є «місцем» засобів масової інформації. Звичайно ми всі , включаючи себе, не є    досконалими, але люди яким довірена певна гілка влади, або на них покладені певні обов’язки громадою, мали б бути висвітленими своїми діями чи бездіяльністю. А чи не було б інтересно повчитися громаді у вмінні так красиво жити у наших чиновників та держ- службовців, та й ще на такі низькі зарплати…..? Послухати у прямому ефірі роботу сесій?  Дати виборцям чути і оцінити роботу ними обраних людей. А не слухати та читати вибраних ЗМІ, часто  тих які «потрібні».  Як вище говорилося кожному своє місце.
Може виникнути питання, чому я так багато пишу, приділяючи увагу доведенням інформації ?  Відповідь буде простою, як для пана сільського голови так і для читачів статті.  Переконаний, що зрушенням у всьому безладді , можуть бути тільки колективні дії, бажанням більшості громадян жити за певними правилами, а обов’язок кожного з нас, який у певній мірі несе відповідальність , як перед своїми дітьми, батьками, громадою, та в найбільшій мірі перед Богом, використовувати всі можливості та прийнятні засоби на покращення та зміни. Треба громаді зрозуміти, а нам депутатам місцевих рад, головам сільрад, всім віруючим і близьким до громади людям, доносити до них як правду так і те що з злом треба боротися, і не тільки революціями, а повсякденними діями і не за ради тільки своїх інтересів, боротьба має бути з системою зла,несправедливості, підкупності та продажності. Особисто в мене, не має віри в те, що представники влади, які живуть і користуються тією ж владою у вирішенні своїх особистих проблем, добровільно відмовляться від таких благ. Та й окремі прояви активних людей, включаючи депутатів, до підняття та вирішення певних проблем, просто не приймаються представниками влади до уваги. Знаєте, як у приказці: А Васька слухає та їсть. Тому і найголовнішим у вирішенні цієї проблеми є згуртування громади для контролю  за діями та життям представників влади. Голос має бути дзвінким, а ми все пошепки. Так є у всьому демократичному світі, та й Закони нашої країни зобов’язують, починаючи від заповнення декларації про доходи, звітів та обов’язкових інформацій, що до чиновників. Але як це виконується і чи знає про це громада?  Питання якраз до ЗМІ.
І на закінчення, яке має бути по бажанню добрим. Надіюся, що всі вищезгадані, не приймуть за образу мною написане, а сприймуть як прагнення заклику до змін, які можуть бути здійсненні на мій погляд викладеними у цій статті спільними діями. Окремо хочеться звернутися до представників влади та ЗМІ. Перед великими святами. Першим, пропоную, підіть, якщо не до сповіді то хоч до спілкування з дуже порядною і розумною людиною, ОТЦЕМ ВАСИЛЕМ. Зробіть аналіз своїм діям і поступкам при довірених вам обов’язках.
Другим, не забувайте, що Вас називають четвертою владою. Ви такі ж як і  більшість населення, громадяни цього суспільства, і від ВАС залежить  яке місце  у цьому суспільстві  Ви займете.  Доданки відомі,
Служіння людям і Богу, або  не порядним не чесним представникам влади. Суму виставить громада і час.


                         ВСІХ З  НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

                З повагою депутат районної ради від Громадянської партії  «ПОРА»   Григорій Казанівський.
 

^

Григорій Казанівський
депутат Сокальської районної ради

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:21, 24 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567