** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.04.2006

Упродовж 5-6 квітня на ріках басейну Дністра очікується підйом рівня води ще на один метр, а на ріках басейну Західного Бугу до 30 сантиметрів над рівнем, який був зафіксований четвертого квітня. Місцями можливе затоплення заплав, сільськогосподарських угідь та населених пунктів у Сокальському районі. Про це повідомив прес-центр Головного управління МНС у Львівській області.

служба інформації ТРК “Сокаль”

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 квітень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

В середу в Сокальській РДА відбулись наради з різних питань. Зранку відбулося засідання організаційного комітету з відзначення сумної дати в історії України – 20-ліття Чорнобильської катастрофи. Відтак в другій половині дня відбулась робоча зустріч з питань спорудження в Сокалі пам’ятника воїнам УГА.

Нагадаю в районі створений оргкомітет, проводиться збір коштів на будівництво меморіалу героям Галицької армії. Також в Сокальській РДА відбулося засідання конкурсного комітету з проведення тендеру на перевезення. Подробиці про заходи слухайте в наступних випусках новин.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Більше як третина голів РДА на Львівщині буде замінена. Про це сьогодні заявив голова Львівської ОДА Петро Олійник під час прес-конференції у Львові. «Владна команда на Львівщині буде змінюватися. Я мінятиму голів РДА і не буду радитися з жодними партіями, в тому числі й з НСНУ. Кожен мав шанс. Хтось піде з посади тому, що очолить раду, хтось тому, що перейде на іншу роботу. Я робитиму деполітизацію влади на Львівщині. Квотний принцип у 2005 році був виправданий. Зараз же у владі потрібні професіонали. На місці представників БЮТ залишаються представники БЮТ. Але я вирішуватиму це, не радячись ні з ким. Ми побачимо багато юних осіб у владі», – наголосив П.Олійник. Він підкреслив, що залишається головою Львівської ОДА. «Немає обставин, щоб я покидав посаду голови Львівської ОДА. Президент мені довіряє», – заявив П.Олійник

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Згідно розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 20 березня 2006 року в районі створений оргкомітет з підготовки та проведення Дня довкілля та місячника благоустрою. Докладніше про це наша кор-ка Н.Новацька: (СИНХРОН)

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Рішенням Галицького районного суду міста Львова від 3 квітня заборонено проводити масові заходи навпроти будинку ЛОДА до завершення процедури підрахунку голосів на виборах депутатів Львівської обласної ради – про це під час вчорашньої прес-конференції повідомив керівник апарату ЛОДА Олександр Ганущин. За його словами, через деякий час мають прибути судові виконавці і „допомогти пікетуючим згорнути масові акції протесту”. Мотивацією у судовій ухвалі є хід затвердження протоколів та підрахунок голосів ЛО ТВК, а також спроби завадити нормальній роботі працівників Львівської ОДА. Про це інформує Гал-інфо.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Протягом місяця Львівщина отримає водійські права нового зразка, – повідомила Західну інформаційну корпорацію керівник прес-служби Львівського обласного управління ДАІ Світлана Добровольська. «Ті водійські права, які мають водії зараз, також чинні за кордоном, оскільки прізвище, ім’я, по-батькові та інші дані вказані у цих правах латинськими літерами. Проте, в Україні випустили нові водійські посвідчення: вони є пластикові і матимуть 12 категорій. Нові права будуть видаватися тим водіям, які мають бажання замінити свої старі посвідчення новими, а також тим, які будуть складати іспити на отримання прав водія. Права нового зразка будуть дорожчими за звичайні, але не набагато. Наразі нам не надсилали зразка нового водійського посвідчення, але протягом місяця на Львівщину вони надійдуть», – зазначила пані Добровольська. Водночас працівники ДАІ у Львівській області просять водії не зволікати і пройти технічний огляд. «Ми ще раз нагадуємо автовласникам, що до серпня цього року їм потрібно пройти технічний огляд на свої транспортні засоби, оскільки зазвичай перед закінченням терміну проведення технічного огляду є великі черги з водіїв, і, як результат, не всі мають можливість це зробити», – наголосила Світлана Добровольська.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
23:01, 22 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464