** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.04.2021

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 квітень 2021 року

Пошук в новинах   

влада

Призначено нового керівника фінансового управління Сокальської міської ради
Призначено нового керівника фінансового управління Сокальської міської ради

Призначено нового керівника фінансового управління Сокальської міської ради

2 квітня Сокальський міський голова Сергій Касян представив працівникам фінансового управління та бухгалтерії нового керівника. Ним стала Богдана Володимирівна Жукова.Про це повідомив голова на своїй сторінці у Facebook.
- Для Сокальщини вона людина не нова, багато хто її знає. Закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «фінанси і кредит», працювала на різних посадах: головним бухгалтером в Сокальському районному центрі зайнятості, з 2005 року по 2018 рік – в Сокальській податковій інспекції, має чималий досвід роботи в сфері фінансів та доходів.
Одне з найважливіших питань в об’єднаній територіальній громаді – наповнення бюджету, тому ставимо перед новим керівником завдання активно працювати над наповненням дохідної частини бюджету. Бажаю Богдані Володимирівні плідної праці на благо громади!

^

Міська рада
Сокальська міська рада

влада

Новий керівник освіти Сокальської ТГ
Новий керівник освіти Сокальської ТГ

Новий керівник освіти Сокальської ТГ

Сергій Касян представив керівникам освітніх закладів Сокальської об’єднаної територіальної громади новопризначеного керівника відділу освіти, молоді та спорту Лесю Ковалишин.
Леся Богданівна в освіті людина не нова, має за плечима досвід і вчителя, і управлінця. Починала свій шлях з посади вчителя, згодом з 2006 року працювала головним спеціалістом відділу освіти Сокальської РДА, останнім часом обіймала посаду головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної, середньої освіти та позашкільної роботи Департаменту освіти Львівської облдержадміністрації.
       Працювати керівником відділу освіти Леся Ковалишин прийшла в досить непростий час, перед нами – багато викликів, проблем, які необхідно вирішувати. Це питання гідної заробітної плати освітянам, забезпечення якісного навчального процесу, здорового харчування дітей, покращення матеріально-технічної бази. Лише спільними зусиллями можна досягнути успіхів, тому бажаю новопризначеному керівнику освіти Сокальської ОТГ плідної співпраці з керівниками освітніх закладів, вчителями, депутатським корпусом, розуміння і підтримки від колег. Впевнений, що освіта Сокальщини і надалі буде на високому рівні!

^

Міська рада
Сокальська міська рада

суспільство

БУДІВНИЦТВО ПУНКТІВ ПРОПУСКУ У БЕЛЗІ ТА ВАРЯЖІ
БУДІВНИЦТВО ПУНКТІВ ПРОПУСКУ У БЕЛЗІ ТА ВАРЯЖІ

БУДІВНИЦТВО ПУНКТІВ ПРОПУСКУ У БЕЛЗІ ТА ВАРЯЖІ РОЗПОЧНУТЬ ЦЬОГО РОКУ З ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА ДОРОГУ ДО ЦИХ ОБ’ЄКТІВ

Будівництво п’яти пунктів пропуску на території Львівської області потрапили у план заходів Кабміну з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки. Йдеться про ПП “Лопушанка”, “Варяж”, “Белз”, “Мшанець” та “Боберка”.
Відтак Держмитслужба, Міністертво фінансів, та Львівська ОДА повинні проаналізувати стан економічного розвитку нашої області, об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури, визначити строки початку та закінчення будівництва цих об’єктів, можливості одержання офіційної згоди Республіки Польща на відкриття пунків пропуску згідно з вимогами законодавства.
Для того, аби розпочати переговорний процес щодо відкриття цих пунктів, має бути також розроблена концепція їх функціонування. Роботи планують проводити за державний кошт, а також залучатимуть інші джерела фінансування.
Львівська ОДА вже розробила техніко-економічне обґрунтування будівництва міжнародного пункту пропуску «Лопушанка – Міхновець» та подала її на  розгляд Кабінету Міністрів України. Департамент дорожнього господарства на цей рік запланував ремонт 7-кілометрового відрізку дороги Турка – Лопушанка, під’їзної до цього пункту.
За словами Максима Козицького, на 2021-й також заплановано виконати роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єктах, що ведуть до майбутніх пунктів пропуску «Белз» та «Варяж». Це дороги Белз – Великі Мости,  “Варяж” – Бояничі та  Варяж – Белз.
Очільник області наголошує, наявність нових пунктів пропуску допоможе розвантажити ті, що діють зараз.
«Якість пунктів пропуску, прикордонних доріг формують в іноземців перше враження про нашу країну. На жаль, черги, які утворюються на українсько-польському кордоні, часто відбивають бажання у туристів їхати до нас, а в потенційних інвесторів – тут працювати, – зазначив Максим Козицький. – Розвинена прикордонна інфраструктура – це потужний імпульс для розвитку нашої економіки, поліпшення якості життя наших людей. Особливо – мешканців  прикордонних території».
Джерело – Львівська ОДА

^

smartnews

дописувач_
.

здоров'я

Роман Швед про ситуацію в Сокальській ОТГ

Станом на 5 квітня за по Сокальській РЛ:
- 72 остби протестовані методом ПЛР–тесту;
- підтверджено 47 випадків COVID-19:
м.Сокаль-21,
смт.Жвирка-5,
с.Забужжя-1,
с.Поториця- 3,
с.Тудорковичі-1,
с.Велике-2,
с.Скоморохи-3,
с.Свитазів-1,
с.Комарів-1,
с.Переспа-2,
с.Завишень-4,
с.Тартаків-1,
с.Зубків-1;
- 18 осіб госпіталізовані;
- 66 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні в Сокальській РЛ:
м. Червоноград – 25,
м.Сокаль- 13,
Радехівський район-8,
м.Белз-2,
с.Завишень-1,
с.Тудорковичі-1,
с.Волиця-1,
с.Двірці-1,
с.Волсвин-2,
Жовківський район-1,
смт.Гірник-2,
с.Бендюга-2,
с.Смиків-1,
м.Соснівка-4,
с.Заболоття-1,
с.Цеблів-1;
- 6 пацієнтів у тяжкому стані в реанімації, 1 на апараті ШВЛ;
- 11 пацієнтів виписані з одужанням;
- 4 пацієнтів померли.

^

дописувач_
.

кримінал

10 ЛІКАРІВ ОПЕРУВАЛИ ЧОЛОВІКА З СОКАЛЬЩИНИ, ЯКОМУ ГРАНАТА ВІДІРВАЛА РУКУ
10 ЛІКАРІВ ОПЕРУВАЛИ ЧОЛОВІКА З СОКАЛЬЩИНИ, ЯКОМУ ГРАНАТА ВІДІРВАЛА РУКУ

10 ЛІКАРІВ ОПЕРУВАЛИ ЧОЛОВІКА З СОКАЛЬЩИНИ, ЯКОМУ ГРАНАТА ВІДІРВАЛА РУКУ

Інцидент стався в суботу, 3 квітня. У клінічну лікарню швидкої медичної допомоги Львова привезли пацієнта з важкою мінно-вибуховою політравмою – відрив лівої кисті, проникання сторонніх тіл в черевну порожнину, множинні пошкодження печінки, тонкої і товстої кишки, внутрішньо черевна кровотеча, пошкодження грудної клітки без проникання, пошкодження стегна сторонніми тілами, осколкові поранення обличчя та пошкодженням лівого око.
За попередніми даними чоловік розбирав вибухонебезпечний предмет. Нещасний випадок стався 3 квітня в обід у с. Конотопи Червоноградського району.
До операційної зали в невідкладному режимі для швидких мультидисциплінарних рішень зійшлися хірурги одразу кількох відділень – хірургії, щелепно-лицевої хірургії та офтальмології. Загалом 10 хірургів, повідомили у лікарні.
Спершу медики взялись за живіт, аби негайно зупинити кровотечу. Лише після цього продовжили роботу з органами черевної порожнини для ушивання кишок та виймання сторонніх тіл із печінки.
У роботу паралельно включилися ще дві бригади – для реплантації кисті. Паралельно щелепно-лицеві хірурги видалили сторонні тіла та ліквідували завдані ушкодження обличчя.
Після завершення реплантації кисті та оперування травмованого лиця за свою зону відповідальності взялись офтальмологи.
Операція тривала 5 годин і пройшла успішно. Життя 33-річного чоловіка врятовано, а руку – збережено.
Правоохоронці вкотре нагадують – за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена кримінальна відповідальність. Якщо ви знайшли боєприпаси (снаряди, патрони, міни та інше) часів Першої чи Другої світових воєн, або сучасні, в жодному разі не наближайтесь до них, тим більше – не несіть їх додому та не розбирайте. Це смертельно небезпечно не лише для вас, а й для оточуючих. Негайно повідомте про знахідку на оперативну лінію 102.

 

^

smartnews

дописувач_
.

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:21, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567