** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.05.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 травень 2006 року

Пошук в новинах   

культура

У п’ятницю в Сокальській міській раді відбулася презентація конкурсу міні-проектів “Гордість громади”. Він проходитиме в рамках великої програми “Демократизація України: програма малих проектів”. Нагадаю, в межах цієї програми в нашому місті діє проект коаліції громадських організацій “Добробут кожної людини – запорука демократії”.

До участі в презентації були запрошені представники коаліції, громадські організації, представники шкіл, освітні заклади та зацікавлені особи. Метою програми “Гордість громади” є підтримка ініціативи громади з проведення заходів для соціально-вразливих верств населення. Про це під час презентації розповіла менеджер сокальського проекту “Добробут кожної людини – запорука демократії” Мар’яна Яремчук. Вона також повідомила пріоритети для написання міні-проектів, а також про певні застереження, що існують до їх написання: (СИНХРОН)

Усім присутнім була роздана відповідна інформація та форми для участі в конкурсі. А для усіх, хто бажає взяти участь в ньому повідомляємо адресу, де вам нададуть консультації та спеціальну аплікаційну форму для написання проектної заявки: БФ “Карітас-Сокаль” вул.І.Франка, 11. Телефони для довідок 2-15-81 та 2-11-98.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

З 12 по 14 травня в Сокалі буде проходити 11-й фестиваль дитячої пісенної творчості “Мамині зіроньки-2006”, присвячений Дню матері. Його організаторами традиційно виступають районний відділ культури, спільно з товариством “Просвіта” і Союзом українок.

Мета конкурсу – виявлення молодих талантів, що проживають на Сокальщині, сусідніх районах і містах Львівської та Волинської областей, піднесення престижу української духовної, народної та популярної пісні, утвердження традиції святкування Дня Матері.

Проходитиме фестиваль у кілька турів, за участю трьох вікових груп дітей від 8 до 17 років.

Гала-концерт відбудеться в кінотеатрі Сокаля у святковий день другої неділі травня, на який традиційно припадає День матері. Вже зараз на участь в “Маминих зіроньках” зголосилося 14 дітей з Жовкви, Червонограда, Нововолинська, Володимира Волинського, Маневичів, Сокальщини та, що приємно, з Луганської області.

Цьогоріч, як завжди, конкурс підтримуватимуть численні меценати і спонсори. Це приватні підприємці, магазини, установи, підприємства Сокальщини, сільськогосподарські, фермерські господарства. Буде налагоджене харчування, до цього залучатимуться сили управління АПК, відділу освіти Сокальської РДА та школи №2 м.Сокаль. Ночівля для приїжджих дітей з далека буде організована в Сокальському ліцеї.

Зараз проводяться попередні прослуховування юних учасників, укладання списків та формування вікових груп. Про це радіо “Сокаль” повідомила спеціаліст районного відділу культури Світлана Нянчук. За її словами, вміння конкурсантів на фестивалі оцінюватиме компетентне журі, до складу якого увійдуть викладачі Львівського музичного інституту ім.Лисенка, музичного училища ім.Людкевича, училища культури, а також відомі естрадні співаки.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:34, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464