** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.06.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 червень 2015 року

Пошук в новинах   

анонс

Онлайн трансляція 

Онлайн трансляція. м.Сокаль,  XXХІХ сесії VІ скликання Сокальської районної ради

 
Онлайн трансляція. м.Сокаль,  XXХІХ сесії VІ скликання Сокальської районної ради  
 Початок 10:00 
трансляцію забезпечує Інтернет та сервіс провайдер, мережа "Bestlink"
 

 

 

4 червня 2015 року о 10 годині в сесійному залі районної ради розпочнеться чергова XXХІХ сесія VІ скликання Сокальської районної ради


Розпорядження №28 від 18 травня 2015 р.

 На підставі ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати чергову XXХІХ сесію VІ скликання Сокальської районної ради 4 червня 2015 року о 10 годині в сесійному залі районної ради.

2. На розгляд сесії винести такі основні питання:

2.1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2015 рік. 

2.2. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2015 року. 

2.3. Про звіт про роботу комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Сокаль" Сокальської районної ради.

2.4. Про звіт ТзОВ "Скорпіон" про виконання умов концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького,72.

2.5. Про затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок.

Голова районної ради  Ігор ДАЦЮК.  

  

Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради.

 

ХХХІХ сесія VІ скликання

№п/п Назва комісії Дата проведення Місце проведення Час проведення Відповідальний

1. З питань промисловості, підприємництва, комунального майна, інфраструктури, зовнішньоекономічної та транскордонної діяльності

25.05.2015 2-й пов. зал засідань 14.00 Ребрина Л.Я. Кравчук Т.Г.

2. З питань регламенту та депутатської етики 25.05.2015 3-й пов. зал засідань 14.00 Чуб В.П. Саламанчук О.М.

3. З питань молодіжної політики, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту. 26.05.2015 3-й пов. зал засідань 12.00 Чуб В.П.  Кравчук Т.Г.

4. З питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села. 26.05.2015 3-й пов. зал засідань 14.00 Дацюк І.М.  Саламанчук О.М.

5. З питань екології, раціонального природокористування та надзвичайних ситуацій 27.05.2015 2-й пов. мал. зал засідань 12.00 Чуб В.П.  Саламанчук О.М.

6. З питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю. 27.05.2015 2-й пов. мал. зал засідань 14.00 Чуб В.П. Пилип`юк Л.В.

7. З питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку. 28.05.2015 2-й пов. мал. зал засідань 14.00 Дацюк І.М.  Кравчук Т.Г.

8. З питань праці та соціального захисту населення 28.05.2015 2-й пов. мал. зал засідань 12.00 Чуб В.П. Пилип`юк Л.В

9. З питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування. 29.05.2015 2-й пов. мал. зал засідань 12.00 Ребрина Л.Я.  Пилип`юк Л.В.

10. З питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. 29.05.2015 3-й пов. зал засідань 15.00 Дацюк І. М. Чуб В. П. Крупська Н. І.

11. Президія районної ради 02.06.2015 3-й пов. зал засідань 14.00 Ребрина Л. Я.

12. Сесія районної ради 04.06.2015 Сесійний зал 10.00

Голова районної ради Ігор Дацюк

 


 

^

Адміністратор
-

влада

5 червня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Сокальському районі

Розпочав засідання голова райдержадміністрації Олег Кожушко, який зазначив, що, за результатами проведених слухань в облдержадміністрації та райдержадміністрації, в районі взято за основу пропозицію про створення 8 об`єднаних територіальних громад. Проте, даний проект не досконалий. Під час проведених громадських слухань та сесії районної ради поступали пропозиції щодо укрупнення громад. Тому, було напрацьовано зміни до проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сокальського району, згідно з якими планується створити 4 об`єднаних територіальних громади. Дані зміни були схвалені членами комісії. Також, було вирішено провести громадські обговорення нового проекту плану та подати його у Львівську облдержадміністрацію.

^

РДА
Сокальська РДА

культура

ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ
ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ

ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ

29 травня 2015 року відбулась заключна конференція по мікропроекту, на котрій було підведено підсумки по реалізації заходів проекту. Присутніми на конференції були представники органів місцевого самоврядування міста Белза та Гміни Белжець, представники туристичного бізнесу, громадських органіхацій обох партнерів. З привітальними словами виступили міський голова міста Белза - Володимир Муха, війт Гміни Белжець – Анджей Адамек, головний партнер парасолькового проекту директор Львівської асоціації розвитку туризму – Андрій Мацелюх, депутат Львівської обласної ради – Ганна Костюк,представник Львівської обласної адміністрації Департаменту міжнародного співробітництва та туризму – Христина Кулик,голова районної Ради – Ігор Дацюк. Всі виступаючі одноголосно вказували на важливість міжнародного проекту, на якість виконання проектних заходів та на  важливість питань, порушуваних проектом. Основне завдання проекту було зорієнтувати спільноти на діалог між органами місцевого самоврядування та громадськістю і туристичним бізнесом з використанням культурної спадщини ,місцевих традицій та промислів.

Наступним етапом конференції було представлення виконаних заходів по мікропроекту. Міський голова міста Белза Володимир Муха представив основну мету проекту, вказав на бюджетну частину та стан власного владу партнерів, представив заходи виконані по українській стороні. Війт Гміни Белжець Анджей Адамек в представленні польської частини проекту зробив акцент на спільно проведених 2-х робочих зустрічах, одна в місті Белзі, друга у Гміні Белжець, проведення спільних теоретичних навчань у місті Белзі та представлення практичної частини навчань по туризму у Гміні Белжець. В рамках проекту обидві сторони придбали ноутбуки та прінтери, встановили туристично-інформаційні знаки з інформацією про партнерів у формі сіті-лайту, створили переносні інформаційні стінки зі столиком та кріслами для представлення міст на туристичних форумах та виставках, створено веб-сторінку про туристичні можливості територій, відзнято 3- хвилинні проморолики.

Культурну спадщину міста Белза представила директор Державного історико-культурного заповідника у місті Белзі Оксана Калиш, Гміну Белжець представив Марек Марцола. Рукоділля та мистецтво міста Белза : малюнок на тарілках - художник Наталія Карнаух, писанкарство та бісероплетіння – Олександра Івануса. Гміна Белжець : гончарство – Мірослав Ліпський, бублікарство (вироби з паперу) – Агнежка Козира. Фолькльорну частину Гміни Белжець представили аматорський гурт „Долінянки” , з української сторони   виступив гурт „Княжий”. На завершення конференції всі учасники мали змогу почастуватися національними старвами української та польської кухонь, а саме : українські вареники з сиром, польські голубці та бігус, пиріжки з гречкою. Основним почастунком під час конференції став спільний продукт, котрий буде промований у закладах харчування міста Белза та Гміни Белжець - завиванець з маком.

ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ № IPBU.03.02.00-76-820/12, КОТРИЙ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПО ПРОГРАМІ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ПОЛЬЩА-БІЛОРУСЬ-УКРАЇНА, „СПІЛЬНА ПРОМОЦІЯ ТУРИСТИЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ПІДКАРПАТСЬКОГО І ЛЮБЛІНСЬКОГО ВОЄВОДСТВ”, МІКРОПРОЕКТОМ № 4 „СПІЛЬНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ТУРИСТИЧНИХ, ЕТНІЧНИХ ТА КУЛЬТУРНИХЇ ОСОБЛИВОСТЕЙ МІСТА БЕЛЗА (УКРАЇНА) ТА ГМІНИ БЕЛЖЕЦЬ (ПОЛЬЩА) НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРИСТИЧНОМУ РИНКУ

ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ
ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ
ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ
ПАРАСОЛЬКОВИЙ ПРОЕКТ

Керівник/координатор Мікропроекту 4 – Оксана Ляховська.

^

дописувач_
.

суспільство

нагороджено молодшого сержанта БІЛИКА Юрія Михайловича
нагороджено молодшого сержанта БІЛИКА Юрія Михайловича

нагороджено орденом „За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

Указом Президента України від 4 червня 2015 року № 311, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено молодшого сержанта БІЛИКА Юрія Михайловича орденом „За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

вручення нагороди вдові героя
вручення нагороди вдові героя

Білик Юрій Михайлович 16 червня 1980, Муроване (Сокальський район) Львівська область. Проживав у м. Червоноград. Молодший сержант, заступник командира підрозділу  10-ї роти 24-ї окремої механізованої бригади (Яворів).  Вирушив на фронт у серпні 2014 року. Без батька залишилось п`ятеро дітей,загинув 20 березня в районі Луганська.В районі 29-го блокпосту на трасі «Бахмутка» двоє військових, під час огляду території на околиці смт Новотошківське (Попаснянський район Луганська область) біля шахти, зачепили «розтяжку». У результаті спрацювання вибухового пристрою обидва загинули на місці. Після прощання у Червонограді Юрія поховали у с. Муроване.

^

РДА
Сокальська РДА

кримінал

За фактом зловживань службовими особами ТзОВ «Автомагістраль-південь» розпочато кримінальне провадження
За фактом зловживань службовими особами ТзОВ «Автомагістраль-південь» розпочато кримінальне провадження

За фактом зловживань службовими особами ТзОВ «Автомагістраль-південь» розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою Сокальського району встановлено, внаслідок зловживання посадовими обов’язками філії «Львівське будівельне управління» ТОВ «Автомагістраль-південь» вчинено розкрадання щебеневої суміші, що була призначена для ремонтних робіт на автодорозі Р-15 у Сокальському районі.

Про це радіо «Сокаль» розповів прокурор Сокальського району Богдан Черкес. За його словами за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Досудове розслідування за процесуального керівництва прокуратури Сокальського району здійснюється слідчими райвідділу міліції наголосив прокурор району Богдан Черкес.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

кримінал

4 червня, у Червонограді неповнолітня дівчина отруїлась алкоголем та потрапила до реанімації.

Про це інформує прес-служба ГУ МВС України у Львівській області. Повідомлення у міліцію надійшло від лікаря центральної міської лікарні. 15-річну дівчину відразу відвезли у реанімаційне відділення.

За словами начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей міського відділу міліції Руслана Короля, неповнолітня разом з подругою відпочивали на річці. Після того, як вони почали пити вино, одній з дівчат стало погано і її направили у лікарню. «У той день дівчинка разом з подругою попросили перехожого чоловіка придбати їм вино. Після чого дівчата пішли на річку. Після випитої склянки вина, 15-річній дівчинці стало погано, тому вона пішла до дому. Батьки відразу викликали медичну допомогу», – повідомив він.

Як зазначають правоохоронці батьків потерпілої притягнуть до адміністративної відповідальності за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей. Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:48, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567