** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.07.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 липень 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

3 липня в першу зміну гірники шахти «Надія» виконали річний план із видобутку вугілля. Символічну брилу 120-тисячної тонни підняли на-гора бригади Василя Кутраня (начальник дільниці №4 Юрій Пилипець) та Василя Рябого видобувної дільниці №1 (начальник Володимир Федишин). Шахтарів біля ствола із привітаннями та традиційним шампанським зустрічали директор підприємства Микола Криштопа, керівництво, профспілковий комітет та духовий оркестр.

Про це повідомила Західна інформаційна корпорація. Колектив «Надії», на якому працює понад тисячу осіб, першим у Львівсько-Волинському вугільному басейні завершив виробничий рік і, виконавши завдання із вуглевидобутку, традиційно для шахтарів засвітив новорічну ялинку.

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Питання “Робота розважальних закладів та організація ринкової торгівлі в Сокалі” стали темою круглого столу, який проходив у середу в районному центрі зайнятості. Його організаторами виступили депутати міської ради від ГП “Пора”, влада міста та місцеві ЗМІ. До участі запрошені підприємці, що є власниками міських кафе, барів, ресторанів та нічних клубів – “Едему”, “Сокаль”, “777”, “У Романа”, “Софі” та “Вікторії”, керівники міських ринків, депутати міської ради та представники від різних політичних сил – БЮТ, “Наша Україна”, УНП, представники влади – заступник голови міста Володимир Козакевич, секретар міськради Тетяна Чугай, заступник голови РДА, депутат облради Марія Христинич, заступник голови районної ради Василь Панченко, правоохоронні органи були представлені старшим дільничним Михайлом Пилипишиним, участь в роботі круглого столу також взяли представник громадських організацій та міських ЗМІ.

В ході розгляду І-го питання щодо роботи розважальних закладів було заслухано думки усіх присутніх. Підприємці-власники кафе, барів і клубів зокрема висловили застереження щодо можливого обмеження роботи їх закладів у вечірній та нічний час – до 23 години. Аргументи наводились різні, проте звелись до звернення до міської ради і депутатів не допустити цього. Правоохоронці зі свого боку зосередили увагу на дотриманні громадського порядку, виконанні ними роботи та проблемах, з якими доводиться стикатися міліції в робочий та позаробочий час. Зрештою Михайло Пилипишин наполягав і на досягненні порозуміння між власниками розважальних закладів і правоохоронцями, зокрема в напрямку підтримання порядку як в середині приміщення бару, кафе чи клубу, так і в межах прилеглої території. Її потрібно освітити, по можливості – перед входом облаштувати камери спостереження. А в приміщеннях повинні бути чи охоронці чи адміністратори, котрі в разі виникнення проблемної ситуації могли втрутитись чи навіть викликати міліцію. Про такі ж вимоги до розважальних закладів говорив і депутат міської ради, голова постійної комісії з підприємництва, “порист” Тарас Кіс.

Окрім того, після обговорення даного питання на засіданні комісії, підприємцям буде рекомендовано домовлятись з керівництвом РВ міліції про співпрацю, виконання вимог різних сторін. Про власні спостереження та зауваження висловили заступник голови РДА Марія Христинич, заступник міського голови Сокаля Володимир Козакевич, заступик райради Василь Панченко. В підсумку були виведені ряд пропозицій для опрацювання комісії з підприємництва і сесії міськради. Зокрема, майже одноголосно було наголошено на виконанні рішення сесії міської ради попереднього скликання. В ньому чітко виписані умови роботи закладів торгівлі, громадського харчування, зокрема вищезгаданих закладів, у вечірній і нічний час. Окремими пунктами і щодо взаємодії з правоохоронними органами району та покращення їх діяльності в напрямку патрулювання вулиць.

Була також висловлена пропозиція розглянути можливість розвитку в місті організованої охорони громадського порядку, тим більше, що з цього питання є певні напрацювання, проводити рейди по Сокалю і залучати до цього представників влади міста, депутатського корпусу, політичних партій і громадських організацій. Попрацювати над можливістю закладення коштів в бюджеті міста на утримання потрібної кількості міліціонерів патрульної служби. Усі присутні наполягали на конкретній і дієвій взаємодії влади, органів правопорядку, підприємців, партій та громадських організацій Сокаля.

Не менш емоційним та напруженим, проте конструктивним і діловим було обговорення другого питання круглого столу – про організацію ринкової торгівлі в нашому місті. В його ході було заслухано інформацію керівника ринку в районі вул.Березовського - за міським кінотеатром, Богдана Мончука, депутата міської ради від партії “Пора” Василя Петрушки, заступника мера міста Володимира Козакевича, голови комісії міськради з підприємництва Тараса Кіса, старшого дільничного Михайла Пилипишина та інших присутніх. Обговорення торкнулося проблем стихійної торгівлі в центрі Сокалі і поблизу кінотеатру, боротьби з цим явищем, а також пропозицій щодо можливого виходу з ситуації. Знову ж таки, учасники зійшлися думками на забезпеченні виконання рішень сесій міськради №198 за минулий рік і №60 – ІІ-ї вже цієї каденції.

Покращити роботу контролюючих органів по відношенню до ринкової торгівлі, при видачі дозволів на лоточну торгівлю, з залученням депутатів міської ради, вказувати на місце розташування лотка, аби розвантажити прохідну частину центру міста, правоохоронцям всіляко присікати можливості організації стихійної торгівлі, вживати відповідних заходів з притягненням винних у порушеннях правил торгівлі до адміністративної відповідальності. Усі ці пропозиції будуть передані на обговорення у відповідні постійно діючі комісії з питань законності і правопорядку, з підприємництва та інші для подальшого винесення відповідних рішень на сесіях міської ради.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:05, 31 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464