** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.08.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 серпень 2010 року

Пошук в новинах   

культура

СВЯТКУВАЛИ ВЕЛИКІ МОСТИ25 липня у Великих Мостах було свято - День міста. Воно розпочалося Літургією в місцевих храмах. Після цього на площі біля Державного прапора відбулося святкове віче, на якому міський голова Наталія Домашовець привітала жителів та гостей міста, а отець Володимир поблагословив всіх.


Із святковою програмою у місто завітав ансамбль "Поєднання" із гміни Криніци (Республіка Польща). У його виконанні прозвучали українські і польські пісні. Вдруге під час святкування Дня міста пройшов фестиваль "Я по світу іду в вишиванці", в якому взяли участь учні шкіл Великомостівського округу. Вихованці ясел-садка порадували присутніх піснями і віршами про рідне місто.


Діти раділи атракціонам, де вони мали змогу розважитись. В міському сквері працювала виставка художніх робіт дитячої школи мистецтв (Сергій Дрига). Бажаючі могли придбати роботи народних умільців Львівщини на виставці-продажу На міському стадіоні відбувся футбольний матч між командами ветеранів ФК "Будівельник" (Червоноград) і ФК "Рата" (Великі Мости), в якому мостівчани утвердили свою перемогу з рахунком 2:1. В матчі взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак та голова районної ради Олег Солодяк.


А потім розпочався великий святковий концерт за участю художніх колективів місцевих Народного дому, дитячої школи мистецтв, будинку творчості та дозвілля. Голова райдержадміністрації Микола Мисак привітав усіх присутніх зі святом. В концерті також виступили заслужений артист України Остап Стахів, гість з м. Черкаси Олег Волошин, художньої самодіяльності з Народних домів сіл Куличків і Стремінь.


Святкування Дня міста відбулося за сприяння осередку ВО "Свобода", ТзОВ "Вемо", "Автономні джерела струму", "ПриватБанку".


На завершення концерту Наталія Домашовець подякувала всім учасникам свята, побажала їм успіхів у творчості і вручила подяки та невеличкі грошові винагороди. Незважаючи на примхи погоди, у мостівчан і гостей залишились приємні враження від свята.3 серпня 2010 р.       Михайло ФЕДИК, художній


керівник Народного дому м. Великі Мости.
^

Газета
"Голос з-над Бугу"

культура

"ОЙ ТАМ, НА ТОКУ, НА БАЗАРІ"У Народному домі с. Низи відбувся творчий звіт працівників культури під назвою "Веселий ярмарок".


"Продавці" в українських вишиванках "продавали" овочі, зерно, птицю, одяг, супроводжуючи торг гуморесками, жартами і анекдотами. За товар розплачувалися не лише грошима, а й піснями, приказками. А Одарка (Марія Муха) вирішила продати свого чоловіка Семена (Степан Кочоцік), який часто любив заходити у шинок. Донька Черевика (Любомир Коровець) та Хіврі (Галина Муха) Орися (Марія Панасюк) знайшла собі на ярмарку майбутнього чоловіка Грицька (Сергій Курицький). Роль ледачого жениха Василя, що залицявся до продавців виконав Іван Селик. Гумореску Івана Іванишина "Спадок" зачитав Любомир Коровець. На ярмарку звучали українські народні пісні "Ой там, на току, на базарі", "Ой, куди ідеш, Явтуше?", "Розпрягайте, хлопці, коней", "Ой, продала дівчина курку", "А моя хата ґонтами крита", "Ой, мамо, люблю Гриця", "Ой, що то за шум учинився", "Сіло сонце за віконце" та ін.


Сільський голова Галина Пагула подякувала організаторам за приємні хвилини відпочинку. Глядачі також ознайомилися з книгами українських гумористів, які були представлені на виставці "Смійтесь з нами, смійтесь на здоров`я".3 серпня 2010 р.     НаталіяЖУК, методист Сокальсьш ЦРБ іи. Бобинського,
^

Газета
"Голос з-над Бугу"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:55, 11 листопада 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464