** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.08.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 серпень 2019 року

Пошук в новинах   

економіка

Оновлений перелік об’єктів, які у 2019 році фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету

На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 500-р

«Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», депутатам міськіої ради на засідання сесії подається перелік об’єктів, які у 2019 році фінансуються за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного
розвитку окремих територій, згідно з додатком.

"Про затвердження переліку об’єктів, які у 2019 році фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій"

 

Додаткова інформація:   Бюджет 2019. План соціально-економічного розвитку м.Сокаль на 2019 рік   Бюджет 2019. План соціально-економічного розвитку м.Сокаль на 2019 рік

Реконструкція скверу з встановленням памятного знаку по вшануванню Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО в сквері Небесної Сотні   Реконструкція скверу з встановленням памятного знаку по вшануванню Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО в сквері Небесної Сотні  .    Кошторис:   Кошторис

 


^

Юлія Сорочук
_

суспільство

У Сокальській міській раді говорили про створення ОТГ
У Сокальській міській раді говорили про створення ОТГ

У Сокальській міській раді говорили про створення ОТГ

01.08.2019 року в Сокальській міській раді відбулась зустріч голів та секретарів міської, селищної та сільських рад району, що включені згідно з Перспективним планом формування територій громад Львівської області до Сокальської ОТГ з радником з питань децентралізації Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Тарасом Баранецьким, радником з юридичних питань Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Андрієм Гнидою та головою Кам’янко-Бузької ОТГ Олегом Омеляном.

Під час зустрічі обговорювались питання реформи децентралізації в Україні та Львівській області та можливості створення ОТГ.

Тарас Баранецький та Андрій Гнида розповіли про переваги та досягнення об’єднаних територіальних громад області, їх фінансову спроможність і використання коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

Голова Кам’янко-бузької ОТГ Олег Омелян пояснив присутнім, що процес децентралізації дуже складний, але він того вартий, адже децентралізація принесла у громаду неабиякі можливості, зокрема, збільшення надходжень до бюджету громади, що дає можливість розвивати інфраструктуру громади, самим вирішувати на які першочергові заходи скеровувати бюджетні кошти. Він ознайом присутніх з успіхами Кам’янко-Бузької ОТГ.

В процесі зустрічі відбулась активна дискусія: присутніх голів та секретарів селищної та сільських рад цікавили питанням стосовно цілей та напрямків реформи, що конкретно ця реформа дасть їх громаді та які зміни відбудуться у них після об’єднання.

^

Міська рада
Сокальська міська рада

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:13, 21 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567