** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.12.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    5 грудень 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

Згідно з даними статистичного бюлетня щодо економічного та соціального становища Сокальського району, в жовтні 2006 року порівняно з вереснем 2006 року обсяг промислового виробництва в районі збільшився на 36,1%. Частка підприємств, що збільшили обсяг промислового виробництва зросла з 47,8% у вересні 2006 року до 60,9% у жовтні цього року. В січні-жовтні 2006 року проти січня-жовтня 2005 року випуск промислової продукції зріс на 7,7%. Ріст промислового виробництва відбувся за рахунок підприємств добувної промисловості, які наростили обсяг продукції на 5,7% проти січня-жовтня минулого року. На 14,4% зріс випуск вугілля готового. Порівняно з попереднім місяцем випуск вугілля готового збільшиився на 71,7%. Згідно із статистикою, за січень-вересень 2006 року на Сокальщині введено в експлуатацію 3949 кв.м загальної площі житла. Це всього на 0,2% більше, ніж у січні-вересні минулого року. За цей період збудовано 24 квартири у 24 новозбудованих житлових будинках. Все введення житла в районі припадає на індивідуальних забудовників. Підприємствами-замовниками не було введено жодного житлового будинку. За цей період 2006 року не було введено жодного об’єкта соціальної сфери. Інвестиції в житлове будівництво становлять 3 млн 411 тис. грн., що у відсотках до відповідного пероду 2005 року на 97,5 % більше.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

5 грудня в світі відзначався День волонтера, або говорячи протокольною мовою Міжнародний день добровольців заради економічного і соціального розвитку. Це свято відзначається за рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 17 грудня 1985 року. На сьогодні волонтерський рух поширене явище в демократичних країнах.

Його розвиток спорстерігається і в Україні. На Сокальщині останнім часом бути волонтером престижно, допомагають громадським організаціям, благодійним фондам здебільшого учні шкіл, училищ, студенти вищих навчальних закладів. Є серед волонтерів і старші люди. В Сокалі це представники Клубу літньої людини, помічники товариства Червоного Хреста, центру обслуговування одиноких пристарілих громадян. Чимало волонтерів-школярів є постійними помічниками акцій, які проводить БФ «Карітас» Сокаль, багато хто з них допомагали також і в проведенні заходів проекту громади Сокаля «Добробут кожної людини – запорука демократії».

До речі, плодом співпраці волонтерів, громадських організацій, районного відділу освіти та Корпусом миру США став проект під назвою «С.А.Н.К.» - «Стоп! Алкоголь. Наркотик. Куріння».

З нагоди свята в приміщені «Карітасу» для волонтерів відбувся урочистий захід. В його ході будуть підбиті підсумки року, що минає, накреслені плани на майбутнє.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Андрій Галушка бореться за перше місце.
Андрій Галушка бореться за перше місце.

1-3 грудня у м. Соснівка проходив V Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, в якому взяло участь біля 300 учасників - юних борців з 10 областей України, в тому числі з м. Києва і Київської області. На відкритті турніру були присутні почесні гості – міський голова м. Соснівки Ірина Харчук, секретар виконкому Соснівської міської ради Надія Біновська, заступник міського голови м. Червонограда Мирон Мащак, зав. відділу спорту м. Червонограда Валерій Гаврилюк, директор будинку дитячо-юнацької творчості Степан Слука, директор загальноосвітньої школи №14 Наталія Щербань. І найголовніші гості для борців – це призерка цогорічного чемпіонату світу у Китаї Наталія Синишин та чемпіонка світу і Європи серед юніорів Олександра Когут. У цьому році олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені не змогла приїхати у зв`язку з тим, що готується стати мамою, але тим не менш вона зі своїм чоловіком Андрієм Микульчиним зробили внесок у спонсорування змагань.

Змагання проходили на високому рівні, як з організаційної точки зору, так і з професійної. Учасниками турніру були кандидати у майстри спорту, цьогорічні чемпіони України серед юнаків із Соснівки Артем Попроцький, Ігор Кутира , Назар Кульчицький. Також всі учасники були не нижчі ІІІ розряду. У загальному заліку І місце посіла команда соснівського СК «Захід»; ІІ місце - команда м. Южне, Одеської області, тренером якої на даний час є Леонід Абрамов, який і започаткував 5 років назад цей турнір, будучи ще тоді тренером вільних борців м. Соснівки;. ІІІ місце посіла команда Львівського «Динамо». За І місце кубок отримав тренер Соснівських борців Андрій Кушнір, за ІІ місце Леонід Абрамов і за ІІІ місце тренер Львівського «Динамо», Михайло Мойсин.

Леонід Абрамов та Наталія Синишин з Соснівськими борьцями ,
Леонід Абрамов та Наталія Синишин з Соснівськими борьцями ,

Леонід Абрамов, 1 грудня, в честь свого дня народження, отримав у подарунок від місцевого художника Дмитра Меуша картину. Не залишився без цінного подарунка Дмитра Меуша ще один ювіляр – тренер Львівського училища фізкультури Олександр Раковський, а також Наталія Синишин, Олександра Когут, цьогорічна чемпіонка України, соснівська вихованка килиму Юлія Кузьмів. Грошову премію отримав цьогорічний соснівський чемпіон України серед кадетів, учасник чемпіонату Європи в Турції, майстер спорту Андрій Філевич.

Організаторами турніру були: соснівський спортивний клуб «Захід» - керівник Олег Галушка, Соснівська міська рада, Червоноградська міська рада, НВК школа гімназія №13 - директор Любов Павлівна Парійчук, Львівське спортивне товариство «Спартак», головою якого є Андрій Троць, - також колишній вихованець Леоніда Абрамова.

Генеральний спонсор турніру – фірма «Ігромакс», директор Олена Андрієнко. А також спонсорами турніру були торговий дім «Софі» - директор Олег Гульгун, приватний підприємець Галина Микульчин, шахта «Надія» - голова профкому Валентин Вдовцов.

Грошові внески зробили Степан Адамович Винник, Віктор Кащєєв, Василь Заяць, Анатолій Фірсов, Роман Гнатів.

В організації турніру дуже допомогли директор НВК школи гімназії №13 Любов Павлівна Парійчук, голова міського Львівського спортивного товариства «Спартак» Андрій Троць, тренери Юрій Лєбєдєв, Андрій Кушнір, Василь Гавалко, Микола Голеня, а також заступник міського голови м. Соснівка Олександр Микульчин і Дмитро Меуш.

Молоді чемпіони.
Молоді чемпіони.
А переможці і призери турніру були нагороджені медалями, дипломами та грошовими призами.

Наші чемпіони:

І МІСЦЕ

Дівчата 1995-96 р.:

28 кг Рочева Настя

30 кг Ярмолюк Катя

40 кг Рочева Алла

Хлопці 1995-97 р.:

24 кг Ашарін Роман

26 кг Негус Микола

42 кг Галушка Андрій

Хлопці 1992 94 р.:

42 кг Кутира Ігор

47 кг Білець Юрій

53 кг Кульчицький Назар

ІІ МІСЦЕ

Дівчата 1995-96 р.:

24 кг Новосьолова Вікторія

26 кг Лень Юлія

Хлопці 1995-96 р.:

29 кг Ашарін Петро

Хлопці 1992-94 р.:

32 кг Попроцький Артем

47 кг Овчініков Олександр

53 кг Пазєрський Роман

ІІІ МІСЦЕ

Дівчата 1995-96 р.:

24 кг Мандрик Софія

Хлопці 1995-97 р.:

32 кг Кіпень Василь

Хлопці 1992-94 р.:

32 кг Зарєцький Дмитро

35 кг Свирид Михайло

38 кг Юрчик Михайло

38 кг Петришин Андрій

^

прес-служба
СК "Захід" м.Соснівка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:10, 3 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567