** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 березень 2006 року

Пошук в новинах   

здоров'я

Короткий аналіз життя району за минулий тиждень був проведений на черговій робочій нараді в Сокольській РДА у понеділок. Традиційно про роботу ввірених державних підприємств, установ, управлінь, відділів адміністрації доповідали їх керівники та представники. Надалі залишається складною екологічна ситуація в районі села Городище – є проблема з довозом питної води, адже вода в колодязях, після скидів ЗАТ “Львівсистеменерго”, фактично не придатна до споживання.

Щодо екології, то в зв’язку з ситуацією на річці Західний Буг – рівень якої через відкриття шлюзів впав в окремих місцях до 3 метрів – в районі зараз працює природоохоронна прокуратура.

Ветеринари Сокальщини розглядають ситуацію із закупівлею яєць у населення – можливо через певні застереження від такої практики доведеться відмовитись. За інформацією, озвученою на нараді, на цегельному заводі в Сокалі, що визнаний банкрутом, проходитиме процес санації.

У вівторок в РДА відбудеться колегія з питань розвитку АПК Сокальщини. Окрім того, в районі триває підготовка до Шевенківських днів – 9 березня в НД Сокаля відбудуться урочиста академія та святковий концерт.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

З 1 по 5 березня Сокальська волейбольна команда “Сокіл” – її молодший склад – в рамках підготовки до 4-х молодіжних спортивних ігор Львівщини, взяла участь в турнірі, що проходив у білоруському місті Ліда.

В змаганнях взяло участь 6 команд, що представляли міста Мінськ, Гродно, Барановичі, Брест, власне саме місто Ліда і команда Сокаля. Турнір був присвячений пам’яті білоруського підводника Кузмінського, і зібрав на одному майданчику команди вищої і 1-ї професійної ліг Білорусі.

Наші спортсмени, поступившись лише команді з Гродно, посіли 2 місце і були нагороджені срібними медалями та великим кришталевим кубком.

Кращим гравцем турніру визнаний сокальчанин Сергій Пащенко, добре себе зарекомендували молоді гравці Артем Капелусь та Олег Федченко. Разом із командою на змаганнях побував тренер ДЮСШ “Соколяни” Олександр Токаж. 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:15, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464