** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.03.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 березень 2009 року

Пошук в новинах   

Парафіяльне життя

 Парафіяльні запусти

Парафіяльні запусти
Парафіяльні запусти
        28 лютого 2009 року – перед Великим Постом відбулися так звані у народі запусти. У них приймали участь: молодіжна організація УМХ, учні катехитичної школи для дітей при катедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль та молодь смт. Жвирка, також були запрошені усі охочі.

 О 16.00 годині, коли всі зібрались в актовому залі СЗШ №2 м. Сокаль ми розпочали, за звичаєм , нашу зустріч молитвою, опісля був проведений конкурс талантів. Під час цього конкурсу кожен міг відкритися, спробувати зробити те, що не насмілився б зробити у будь який інший час. Спочатку свята панувала напружена атмосфера, і ніхто не наважувався зробити перший крок, але за допомогою  о. Ярослава Валюха та Божим Благословенням найшлися перші сміливці Анастасія та Соломія Цинкаленко, які розпочали свято, близькою для нас усіх піснею.

Парафіяльні запусти
Парафіяльні запусти
Після їхнього виступу діти з радістю почали співати, декламувати вірші, загадувати загадки читати молитви і навіть виконувати акробатичні трюки, а головне, що у своїх серцях вони завжди мають місце для Бога.
Парафіяльні запусти
Парафіяльні запусти

 Після закінчення конкурсу було вибрано найактивніших. Ними стали: Анастасія та Соломія Цинкаленко, які не тільки співали, але загадували загадки, розповідали гуморески; дует «Стежинка» і Оксана Косевич, яка показала всім свою пластичність.

 

Організатори розуміли:що конкурс-концерт буде веселим, пізнавальним, але водночас довготривалим та переповненим емоціями, а учасники – діти, які при таких обставинах трішки зголодніють. Тому після свята було накрито святковий стіл.

 

 

Парафіяльні запусти
Парафіяльні запусти
Після частувань ми ще провели цікаві ігри, поспілкувались, поділилися враженнями та ближче пізнали один одного.

 

Але, як і кожна подія в нашому житті має свій початок і кінець, так і наше свято наблизилось до кінця. Дана подія не залишила байдужими кожного із нас, тому  сподіваємось, що запусти для дітей та молоді,стануть  доброю традицією при парафії св. ап. Петра і Павла.

 

На згадку про цю зустріч було роздано листівки у формі серця, які виготовила Софія, учениця катехитичної школи, які закликали нас пам’ятати та виконувати Божі Закони:

 

«Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою». Це найбільша й найперша заповідь.А друга однакова з нею: «Люби свого ближнього, як самого себе».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Гулявська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^

свящ. Ярослав Валюх

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:41, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567