** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.05.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 травень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

В Сокальській районній адміністрації відбулась робоча нарада з питань відзначення на наших теренах Дня перемоги, свята Героїв та 11-го міжрегіонального фестивалю дитячої пісенної творчості “Мамині зіроньки-2006”. Відповідна організація покладена на відділи культури та освіти. Затверджені заходи по відзначенню 61 річниці перемоги в ІІ-й світовій війні. Так 9 травня о 10 годині на кладовищі Сокаля біля Вічного вогню відбудуться поминальні заходи та вшанування героїв, що полягли в боях за визволення Сокаля та тих, хто у воєнні роки наближав світ до Перемоги. Керівництво району та міста, школярство та громадськість Сокаля покладуть квіти та гірлянду пам’яті до пам’ятника визволителям. Також відбудеться реквієм за участю учнів шкіл нашого міста.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Вісім тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають у Сокальському районі, отримали до Дня Перемоги допомогу. Загалом на ці виплати передбачено 602 600 грн., – повідомила начальник відділу пільг і компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Управління праці та соціального захисту Сокальської РДА Надія Бокало. До Дня перемоги 20 інвалідів І групи повинні отримати по 400 грн. разової допомоги, 75 інвалідів ІІ групи – по 330 грн., 24 інваліди ІІ групи — по 270 грн., 502 учасника бойових дій – по 250 грн., 331 вдова – по 130 грн. Учасники війни, яких в управлінні праці та соцзахисту Сокальської РДА зареєстровано 6 893 особи, мають отримати в загальному майже 345 тис. грн. – по 50 грн. кожен. За словами начальника Управління Володимира Огінського, кошти виплачуватимуться протягом кількох місяців, здебільшого, разом із пенсіями, або ж окремою надбавкою. Якщо з якихось причин хтось не отримав відповідних виплат, звертайтесь в районне Управління праці та соціального захисту населення, адже надалі триває уточнення відповідних списків. Як запевнив керівник установи, усі ветерани допомогу обов’язково отримають.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Вже другу прийомну сім’ю створено в Сокальському районі цього року. Дозвіл для її створення дала у п’ятницю опікунська рада при Сокальській РДА. Таким чином сім’я Андрія та Наталії Гулич з Мурованого візьмуть на виховання дитину з Червоноградської школи-інтернату. Окрім того, вони ще повинні пройти курс навчання у Львівському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Ця пара пройде курс “Підготовки прийомних батьків та батьків вихователів” в спеціалізованому центрі підтримки сім’ї, по закінченні якого їй видадуть відповідний сертифікат. Про це радіо “Сокаль” повідомив керівник відділу взаємодії з громадськими організаціями та ЗМІ РДА Богдан Зарічний. Він також зазначив, що на Сокальщині вже є прийомна сім’я, Йосип і Магдалина Чалі з села Войславичі виховують трьох дітей – дві дівчинки і хлопчика – 6, 8 і 11 років, яких також взяли на виховання у Червоноградській школі-інтернат. Нагадаю, рішення про створення прийомної сім’ї приймається на основі документів, що подаються до опікунської ради при Сокальській РДА. До її складу входять керівники та спеціалісти управлінь і відділів РДА, лікувальних і навчальних закладів – праці і соціального захисту, у справах неповнолітніх, молоді і спорту, Сокальської центральної районної лікарні, очолює раду заступник голови РДА з гуманітарних питань Марія Христинич.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Об’єднання профспілок Львівщини оприлюднило заяву, в якій висловлює протест з приводу підвищення цін на природний газ та тарифів на електроенергію для населення. На думку представників ОПЛ, передумовою підвищення цін на енергоносії та тарифів на послуги для населення є забезпечення урядом заходів соціального захисту і компенсації для малозабезпечених верств населення, чого зроблено не було. Відтак виконавчий комітет об’єднання профспілок постановив схвалити дії Федерації профспілок Львівщини з приводу підвищення цін і вимагає скасувати постанови НКРЕ від 30.03.2006 року №№400 та 401 як такі, що прийняті з порушенням п.4.11 Генеральної угоди і можуть призвести до зниження рівня життя населення в Україні. Свою заяву-протест представники Об’єднання профспілок Львівщини має намір скерувати до Кабміну, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Федерації профспілок України та в ЗМІ.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

З 5 по 7 травня у Сокальській Дитячій Юнацькій Спортивні Школі “Соколяни” проходять змагання з волейболу за програмою 4-тих молодіжних ігор Львівщини. У змаганнях беруть участь команди ДЮСШ, товариств, та збірних районів області. Вік учасників до 21 року. В суботу відбувся парад-відкриття змагань, участь в якому взяли керівництво Сокальського району – голова РДА і РР Олег Солодяк, начальник Управління фізичної культури і спорту ЛОДА Юрій Майборода, керівник районного відділу молоді і спорту Ярослав Тарасюк, президент обласної волейбольної федерації Микола Пшевлоцький, відкривав турнір директор ДЮСШ “Соколяни” Роман Новацький. У п’ятницю в перший день змагань відбулося 8 ігор – Сокаль2 переміг Радехівську команду, а також Червоноград1, Сокаль1 одержав перемогу над Жидачевом. Турнір триватиме до неділі.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
12:56, 6 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464